Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj podpiram obisk Putina v Sloveniji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Zakaj podpiram obisk Putina v Sloveniji
[#2610539] 01.08.16 13:17 · odgovor na: novica (#2610536)
Odgovori   +    1
[novica]
> [najobj]
> > [novica]
> > > [1malamut]
> > > Vsekakor podpiram,tako mi naša država postane takoj pomembnejša v svetu in bolj sem ponosen nase in nanjo ob takih in podobnih obiskih.
> > > Nikakor nisem pristaš parodij na predsednika Putina in na eventuelnega bodoćega ameriškega predsednika Trumpa.Mislim,da bi morali take nebuloze zakonsko prepovedat,saj državi nić ne prinašajo,neko kvazi reklamo pa si delajo samo posamezniki.To naj bi bila neka hrana za narod,kakor je mnogo drugih stvari "da se bolje in lažje živi".
>
> > Putin je odletel. Zdaj pa test, je Slovenija danes res kaj bolj pomembna v svetu kot recimo predvčerajšnjim? Zakaj si ti bolj ponosen nase po Putinovem obisku, ne razumem, me pa veseli, da ti je obisk, na katerega nisi imel vpliva, pomagal dvigniti samopodobo. To je fino.
> > Če je Putin velik in močan mož, kar nedvomno je, se gotovo ne sekira zaradi parodije, zato za prepoved ni razloga. Ali morda namiguješ, da je voditelj največje države navadna jokava baba?
> > novica
> ... čuj, Novica ... evo, ko sem prebral toti forum.finance.si/?m=...377&single in toti forum.finance.si/?m=...445&single post, sem pomislil, da se je en hecni Ukrajinec prešvercal na toti forum in si je pač dal duška zaradi svojih frustracij ... no, potem pa sem prebral še toti forum.finance.si/?m=...985&single tvoj post, kjer si Putina proglasil za norca in sem se spomnil, da sploh ni problem v kakršnikoli samopodobi kogarkoli, ampak da je pljuvanje po Rusih pravzaprav v skladu z uredniško politiko Financ, ker one vaše švedske gazde Rusov že po definiciji ne morejo prebavit ...
>
> P.S.: dokler nisem videl totega www.youtube.com/watc...BTBBNOtbhM linka, sem mislil, da je Putin zgloj zelo inteligenten, zdaj pa vem, da je poleg tega še zelo duhovit in pravzaprav ne vidim svetovnega politika, ki bi v pogovoru "v živo" zmogel tako elegantno "povozit" ameriško propagandistično trobilo ... OK, mogoče bi bil Winston Churchill sposoben česa podobnega, če ne bi šlo za Američane in če bi bil good old Winnie še živ, se razume ...
:) čuj, nikjer nisem napisal, da putin ni inteligenten. še manj, da ni duhovit. napisal sem samo, da je norec, ki se lepo ujame s tistim klovnom od slovenskega zeta. to in nič več.
novica
... ja, in norec je Putin ziher zato, ker ima tisti kovček z rdečim gumbom v svojih rokah že celih 16 let, pa mu na kraj pameti ni padlo, da bi ga uporabil, tisti klovn od slovenskega zeta pa ga sploh še nima, pa se ga očitno www.independent.co.u...61621.html že zdaj najbolj bojijo kar Američani sami ...

P.S.: Kasparov je bil fantastičen šahist, ki zato ruskega socializma sam niti slučajno ni spoznal, zdaj pa je za razliko od celega svojega v Moskvi živečega sorodstva ubogi Gari že nekaj cajta kot hrvaški(!) državljan živeč v Ameriki rahlo zmedena in predvsem prodana duša ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen