Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek »Golgeter« Dušan

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: »Golgeter« Dušan
[#2602037] 17.06.16 13:41 · odgovor na: 0512SEMAF (#2601980)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 17.06.2016 13:44
[0512SEMAF]
Nekoliko me vedno pogreje, ko nekdo omalovažujoče podjetja z 10 zaposlenimi imenuje prčvarnice. Kar poskusi, pa boš videl, kako lahko je zagotavljati poštene plače, v redu atmosfero in še kaj dobička za razvoj.

Bom pa še malo osladen: Finance naročam točno zato, ker nabijajo. V bistvu so edini, ki nabijajo. Zelo redko to celo pomaga, najpogosteje nič, ampak upanje umre zadnje, kajne? In naročal jih bom tudi, če ne bom prebral niti enega članka. Samo zato, da nabijajo še naprej in s tem vsaj včasih, poredkoma (ne po svoji krivdi, seveda) povzročijo, da se kaj spremeni na bolje.
... OK, če si tako razumel, se opravičujem, sploh ker iz izkušenj v svoji ožji družini zelo dobro vem, kako je iz "nič" narediti takšno "prčvarnico", kako je v njej vsaki dan živeti in dvajset let preživeti ... no, ampak kot sem že napisal, sem mislil na multinacionalke, ki bi po pisanju Financ z investicijami preplavile Slovenijo in bi one iz "nič" naredile na tisoče delovnih mest s famozno visoko dodano vrednostjo, če bi - seveda je neprijazna - Slovenija imela prijaznejšo poslovno okolje ... jebiga, ampak kot vidimo iz kar nekaj Tadejevih kolumen v zadnjem cajtu, ne glede na poslovno okolje v EU že dolgo ni nobenih pametnih investicij, ker viški denarja in negativne obrestne mere niso nastale iz "nič" ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(