Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[janeztomazic]
pot in bivanje so v celoti plačali kitajski organizatorji Expa.
In ne boš verjel, prav nobenih pogojev niso postavljali kaj se lahko in kaj se ne sme delat pisat ipd. Od svojih gostov pričakujejo le, se držijo urnikov dogodkov. Recimo ogleda gigantskega pristanišča Ningbo ( o njem kdaj drugic).
Pozdravljen. Hvala za pojasnilo. In verjamem ti, ker noben normalen PR v normalnem svetu pri takih projektih ne postavlja nobenih represivnih pogojev in pričakuje, da se držiš programa.
Naredil sem zrcalni članek temu: www.finance.si/6678886
Kontakte je zahtevalo prek 50 ljudi, tokrat pet, po izkušnjah jih bo še več. Zadovoljni bralci se bodo po mojem na portal vračali.
Dobro, da si nas spomnil na ta članek. Zaradi zanimivosti in precejšnjega zanimanja - 50 ljudi iz male in od krize usekane Slovenije, ki bi zaradi enega članka v Financah začeli izvažati v Čile je kar impresivna številka - bi si verjetno zaslužil kakšen update, kajne? Mene bi zanimalo, kako mu zdaj teče posel s Startasom, ki se tudi letos še kar pojavlja v medijih, pa kaj so mu rojaki takrat ponujali v trgovanje, kaj je sprejel in s čim je uspel.

Moji pomisleki o dejstvih oz. točnosti navedb v članku ostajajo. Očitno imava zelo različna stališča o natančnosti in fact-checkingu pri novinarskem delu. Priznam pa, da je s kavča vse precej lažje.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(