Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Zakaj slovensko sodstvo ne more biti neodvisno?
[#2593435] 24.04.16 13:56 · odgovor na: (#2593344)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 24.04.2016 14:02
[Inside]
Kolumna je razkritje piramide v sodstvu na osnovi katere nižje udeleženi odločajo neodvisno od nadrejenih dokler ne gre za vroče primere, ki lahko škodijo piramidi. V teh primerih se išče, dobi nasvete od nadrejenih.
Drzavo vodi ozek krog, ekipa ljudi, ki so dogovor dosegli nekje v letih osamosvojitve ali kako leto pred njo.
Pri tem definitivno sodeluje tudi desnica. Vi boste opozicija zgledalo bo kot da smo skregani, celo preganjali vas bomo toda imeli boste koristi dovolj da se vam bo splačalo. Za vec nimate kadrovske osnove. Kdor ne uboga je proti nam in ne more po lestvici navzgor. Poskušajte posloviti v svoje okolje vse ki karkoli pomenijo ce nočejo pa jih onemogočite v razvoju oz. spustite ven iz države. Tu ni prostora za napake.
Neodvisnost v sistemih je nezaželjena saj pomeni odpiranje družbe na neznan način z nedoločeno hitrostjo. Posameznik v družbi ne sme imeti moč spreminjanja prihodnosti, ker vidi in ve manj od vrha ki vodi skupnost.
... ja, se strinjam, ampak tako je pravzaprav povsod po svetu, le de mi tega ne poznamo, ker je bil dogovor med gospodarji dosežen dosti prej in mi tega ne poznamo ...

P.S.: ker je glih zdaj celi cirkus okoli The Queen, me res zanima, kaj je ona pametnega naredila, razen da se je rodila v pravi familiji ... jebiga, razni gatesi in zuckerbergi so sicer postali bogati, z vodenjem sveta pa nimajo nič, ker so gospodarji očitno nekje drugje ... evo, in ko sem glih pri gospodarjih, me res zanima, kaj bo s Trumpom, ki kljub svojemu silnemu bogastvu kot "nouveau riche" starim gospodarjem očitno ne paše ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(