Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[simona2]
ti si preskromen clovek , moras si kdaj dati duska , ne pa vse vnaprej prekalkulirano..zapravi malo vec, denar mora kroziti... kam je izginil smajli, gustl, emojiji, to nc ne dela :)
Eh, Simona, skromen in preračunljiv sem, ker me v tem severnjaško protestantskem duhu že dolga leta vzgajate ravno Financarji. Ogromno prispevajo še razni drugi agitatorji, zato varčujem z vodo, energijo, mesom, zastrupljeno zelenjavo, špricanim sadjem, presladkimi pijačami, dihanjem... Klinc, v bistvu bi bil že mrtev, če me od smrti ne bi odvračala misel na stroške, emisije krematorija itn. :-)

Upam, da se zavedaš paradoksa, da pozivaš k zapravljanju in kroženju denarja pod člankom, v katerem se zaganjate v dva subjekta, ki sta naredila točno to in v veliko večjem obsegu kot si ga lahko privoščimo vsi pobalini in Finance skupaj. Rovtarski "podjetnik" Pišljar je milijonsko prispeval h kroženju denarja, pa vseeno dvomim, da gre zaradi tega narodu kaj bolje. Čeprav je tudi obogatil vsebino Financ, saj brez njega Jankovićev trezor najbrž nikdar ne bi prišel na licitacijo in potem na lomljenje v vašo redakcijo. BTW, ste bili takrat v Metalki njegovi najemniki?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen