Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek George Clooney in slovensko krizno vodenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-367772 sporočil: 3
Zares balkansko obnasanje, me ne preseneca zakaj potem takem maldi zapuscajo Slovenijo, jaz pravim naj gredo, ker itak v Sloveniji ne znajo cenit izkusenj maldih, predvsem takih kot sem jaz ko smo gulili izkusnje na tovornih ladjah, tankerjih, in krizarkah, zato sem se odlocil tudi jaz zapustit liberalno,gnilo Slovenijo, in sedaj, imam svoj biznis z zeno, res, takisni ljudje si ne zasluzijo in niso vredni pol picke hladne vode, ce povem po domace... Mladi, pojdite v svet, pojdite v Evropo, bolje se vam bo godilo, kot pa doma v tej se zmeraj socialni, komunisticni Slovenijo, ki jo vodijo Jansa, Cerar(ki se prevec ukkvarja sam s seboj), Pahor, ki ni zmozen dobit niti za $100 mio vrednih pogodb od Irana, kjer je nedavno bila celotna delegacija, ko je Rhounai prisel v Evropo po podpisu nuklearnega sporazuma z ZDA, je samo v Italiji, Franciji in VB podpisal z AirBusom narocilo 70 novil letal, kjer je Boeing pricakoval velio narocilo, ampak so jih Iranci zajebal in sli k Airbusu, glede na to da zdaj na veliko zapravljajo ker so jim sprostili $150 milijard.Slovenija je podpisala neki jebeni memorandum, in to je vse kar so dobili, ker ne znajo vodit biznisa, niso odlocni... nikoli ne bodo.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(