Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[komendator]
Iz teksta se namere vidijo po alineah.
30 let priprav...: www.energetika-porta...padkov-92/
Podobni oz. še bolj kompleksni ukrepi so predvideni za VRAO. Količina je relativno majhna. Okvirno naj bi lokacijo iskali deset let in jo potrdili leta '55.
Vidim in ne razumem. Vdam se. Najbrž sem tu naletel na skrajne meje lastnega uma, zato je bolje, da odneham še preden se zaletim v kakšno bodečo žico.
Vse skupaj me spominja na Ionescovo Plešasto pevko, ki je tudi nisem nikdar razumel. Potem pa sem nekje našel razlago za telebane:
Besedilo Plešaste pevke, ali bolje, mojega učbenika angleške (ali pa ruske, ali portugalske, zaradi mene) konverzacije, ki je narejeno, kot je, se pravi iz že narejenih izrazov, iz najbolj očitnih banalnosti, kar si jih je mogoče predstavljati, mi je tako razkrilo skrivnost "govoriti in ne povedati ničesar", skrivnost govoriti in ne povedati ničesar zato, ker ni kaj osebnega povedati, odsotnost notranjega življenja, mehanično brezdušnost vsakdanje rutine: človeka, ki je popolnoma potopljen v svoj socialni kontekst in nerazločljiv od njega. Smithova in Martinova ne znajo več govoriti, ker ne znajo več misliti; in ne znajo več misliti, ker ne poznajo več pomena čustva, ker nimajo v sebi nobenih strasti; ne znajo več biti in zato lahko "postanejo" kdorkoli, karkoli; ker niso v sebi, niso nič drugega kot drugi ljudje, pripadajo neosebnemu svetu, so zamenljivi.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(