Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
Zadnja sprememba: simona2 24.02.2016 16:52
pa pinju no... itak bodo na cesti, kot je veliko merkurjevih... pa kot bodo najverjetneje tuševi... ne bodo delodajalci tega delali, bodo upniki... džizs... džizs predvsem zato, ker če bi samo malo razmišljali, ker če bi una prodajalka rekla, shit -- a je povsod zmanjkalo kart, ali jih majo v mb in a jih ne bi raje sem prinesli, bi bilo drugače, potem ne bi bila na cesti, ampak bi mela višjo plačo, ker bi prodala še bajadere... kaj ni jasno? predvsem pa lahko ti kupce zafrkavaš, dokler je sam melr pa emona... pol pa enkrat ni emone, je pa lidl..

evo, in zdaj še ena zgodba... seveda se "zaloge niso odprodale", melr je šel iskat karte in jih pripeljal v kg; smo jim rekli, da naj nam pošljejo sliko, ko bodo pripeljali, da naredimo veselo novico, evo, spet poceni karte :) melr se odziva in posluša kupce; nam pošljejo sliko iz katere se absolutno ne vidi, da so to res karte v kg v melr.. ok, they don't care, pa ne znajo spromovirat svoje štacune v kg in dodatno - med vrsticami so nas obvestili, da so jih zdaj nekaj skupi nabrali, da ne bomo mi skakali in bomo srečni :) ja, pa pinju - vaši kupci bodo srečni, madona... jaz ničesar ne razumem... in zdaj bo še, da to zanalašč delam, ne pa zato, da se izboljša customer service... mah...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen