Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Finance smo ZA

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
[Glavni forum] Tema: Finance smo ZA
[#2569850] 19.12.15 05:48 · odgovor na: anon-166232 (#2569835)
Odgovori   +    4
[COP]
> [Breiva]
> Če kdo želi prebrati moj post o tej temi, ga lahko prebere na Nova24TV.

Sem prebral. Na kratko, leta 1962 je homoseksualni moški želel imeti seks z vami, a vi mu niste pustili. In?

Nič posebnega. Podobnih zgodbic je na tisoče. Če ne bi vi potegnili iz tega zaključek, da uredništvo Financ, pravzaprav vsi, ki bodo na referendumu ZA, podpirajo takšne!?

Lep primer napačne induktivne logike. Iz posameznega primera potegnete splošen zaključek. Napačen zaključek.

Poglejva zakaj. Recimo ta resnična zgodba. Mojo partnerko je v mladosti posilil moški. Posilil, ni ostalo samo pri želji po seksu, kot v vašem primeru. Mar iz tega potegnemo zaključek, da vsi, ki boste glasovali PROTI, podpirate heteroseksualne posiljevalce, saj je imel moški doma družino?

Samo usekanec bi pomislil na kaj takega. Vi, spoštovani Ivan Brečko, pa ste pomislili ravno na to in izjavili, da vsakdo, z uredništvom Financ vred, ki bo v nedeljo glasoval ZA, podpira homoseksualne posiljevalce.

Sprevrženo do amena.

Potem se pa še čudite, ker vam uredništvo zbriše post. Res čudno.
Eden je tu res usekanec. Jaz nisem nikjer izjavil "da vsakdo, z uredništvom Financ vred, ki bo v nedeljo glasoval ZA, podpira homoseksualne posiljevalce". Jaz sem samo opisal mojo zgodbo. Če si slepo, preberi še enkrat natančno in še druge poste, ki sem jih napisal.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen