Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Finance smo ZA

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
[Glavni forum] Tema: Finance smo ZA
[#2569582] 18.12.15 09:38 · odgovor na: anon-330984 (#2569573)
Odgovori   +    14
[FIN-557341]
> [Breiva]
> Dragi gospod Frankl,
> upam, da si že opazil, da Simona Toplak počasi, a vztrajno uničuje časopis in portal Financ. Je konfliktna oseba in bo z odganjanjem naročnikov uničila finance do bridkega konca. Mene je pri enem postu na to temo obtožila laganja in ga brisala, pa čeprav sem opisal resnični dogodek iz mojega življenja. Če tega uničevanja nisi opazil, potem si ti slab direktor.
>
> Ko sem bil jaz direktor ene firme na Dunaju (delal sem za Fince), je naša matična firma kupila še eno drugo firmo na finskem, katera je tudi imela biro na Dunaju. Tako sem dobil nove sodelavce in med njimi eno tajnico (Schefsekräterin), ki je bila podobnega obnašanja kot Simona. Začela je terorizirati ostale sodelavke in se obnašala arogantno, kot da se vse vrti okoli nje. Po 4 mesecih mi je bilo dovolj in sem jo odpustil in potem je bil mir. Odpustiti nekoga je težka zadeva, a če je to v dobro firme, moraš to storiti.
>
> Lp,
> Ivan Brečko, Trzin

Mislim, da je odpustitev preveč radikalna, mogoče bi samo dal Simono na psihometrična testiranja,ki bi razkrila njen značaj in ambicije, mogoče to delovno mesto ni zanjo in bi ji bolj ustrezalo kakšno drugo, npr. raznašanje časopisa :-)
Rak je treba odstraniti do konca, drugače se ponovno pojavi. Jaz sem imel raka na prostati pred sedmini leti v zadnjem stadiju, pa mi je dr. Sandi Poteko v celjski bolnišnice rekel, da je riziko velik, saj morajo iti v popolno odstranitev rakastega tkiva. Pa še to ni bilo dovolj, tako da sem moral potem še na obsevanje (37 obsevanj na Onkološkem institutu). Dr. Sandi Poteko je danes Primarij Urološkega oddelka v Bolnišnici Celje, in imel je prav, jaz pa sem še vedno živ. Tu se mu še enkrat zahvaljujem za poseg in zdravljenje.

To sem navedel samo za primer, kako je treba postopati, če je tkivo rakasto.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen