Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.226
Zadnja sprememba: crt 02.12.2015 20:30
[bobek13]
pismu, berem bloombergov clanek in se mi ves cas rola ona (me je zadnjic mislim da novica spomno nanjo) Japanci rade za nas in se sprasujem, zakaj tocno je bilo ze dobro zje*at grke kot smo jih, zakaj tocno smo pri nas rezali podrejence, etc. ce pa vec kak ocitno gremo po poti, ki jo za nas izdatno utrjujejo japanci...
to je tudi meni zelo smesno ali zelo zalostno, kakor katero sekundo. vse to poziranje in jebanje in nadmudrivanje in posiljevanje vse skup nic ni vredno, ker je sistemska smer inercije se vedno, kot je.

(ps. cez 7 let vse prav pride: www.finance.si/83483...svaja-svet )

grki in ostala periferija bodo stran vrgli eno ali vec generacij samo zato, da bodo na koncu bogovi ugotovili tisto, kar je bilo jasno od dneva 0, da se namrec dolga, ki se ga ne da odplacati, ne da odplacati.

in povsem napacno bi bilo misliti, da to velja samo za grke in ostalo periferijo. ta situacija je dokaj univerzalna, cestitke izjemam, ki so tipicno tocno to. ampak sibkejsim se pac glavo pere.

p.p.s.: Crt, sem glih prebral en zabaven roman, pa ves cas sem mel filing da si ti mel prste poleg - Analfabetka ki je obvladala racunstvo, Jonas Jonasson... :-)))
tnx, pogledam.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen