Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Optimalna izbira za preudarne poslovneže

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-319376 sporočil: 145
čas vnosa: 05.11.15 11:43
Pred leti sem peljal svojo kio rio 1,4 na servis, zaradi prevelike porabe. Na avtocesti je prababil ob mirni vožnji cca 8 ali več litrov, čim pa je bil daljši klanec, pa tudi do 12 lit benzina. prodajalec me je tolažil, da se bo to kmalu uradilo samo od sebe. Pri 1500km sem peljal avto na servis v Btc ljubljana. Avto je bil cca 2uri v delavnici in v avto je vstopil samo en možakar, da je položil plastične prevleke kar je po dveh urah je to tudi odnesel. Potem me kličejo, da mi predajo vozilo, ker je popolnoma v redu. Pa ga ni nihče niti pogledal. Seveda sem hotel govoriti s šefom, saj tako lahko nategujejo samo tiste, ki ne morejo opazovati vozila, kot sem ga lahko jaz. A so mi poslali enega mladeniča, ki mi je hotel dopovedati, da ne znam voziti in da naj pridem enkrat kasneje z avtom, da mi bo on dokazal, da so podatki porabe taki, kot v prospektu piše. Za tak pouk, pa bi moral sam plačati gorivo in njegove ure učenja.
Sem jih hotel tožiti, a me je advokat pozoril, da je bo preveč stroškov, saj se taki barabini znajo izogibati vsem takim problemom. Reklama "Kia je najcenejši avto", velja samo, dokler ga gledaš v garaži, na vožnji, pa to ne velja več.
Žal je edina rešitev taka, da nikoli več Kie v hišo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen