Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[sopranos]
> [fiston]
> > [sopranos]
Poglej, to, da si pripravljen požirati sranje od Hrvatov ali jim nastaviti rit kadarkoli in kjerkoli, samo zato, da greš poleti na morje, je tvoja odločitev. Tako kot je to odločitev večine Slovencev.
He, he si se malo zmotil. Zadnjič sem bil na morju na Hrvaškem in sploh na Hrvaškem leta 1983. Sem tam služil JLA, pa sem rekel, da imam Hrvaške dosti do konca življenja.

Ampak ravno takšno hlapčevsko obnašanje, dvoličnost, korupcija, negativna selekcija in pomanjkanje vizije je razlog, da je Slovenija tako globoko zabredla.
S tem se strinjam, samo komu tu hlapčujejo, ali švabotom ali Hrvatom, ali pa kar obojim ?

Emigracija je edina rešitev za vedno večje število Slovencev. Kar se bo v polnem obsegu šele pokazalo. In ne, Slovenci se ne bodo selili samo v Avstrijo, Nemčijo in Švico. Odhajajo tudi v Avstralijo, Kanado, Novo Zelandijo itd. In potem ti ljudi delijo svoje izkušnje s svojimi prijatelji, znanci itd. In zato se bo odliv Slovencev samo še povečeval.
Kaj a v Argentino pa ne več, ko ste jo že dvakrat bankrotirali, a zdaj boste še ostale ? :)
Se pa strinjam s tabo v delu, da je za sedanjo begunsko krizo zelo odgovorna Nemčija. Predvsem Angela Merkel, ki jih je tako nespametno povabila. Ampak sedaj Nemčija že počasi zapira svoje meje, prav tako Avstrija. In čas je, da podobno stori tudi Slovenija. Nato Hrvaška itd.
Ja točno tako, samo Angeli ni treba odstopit... No švabe so jih vabili, pa naj bi jih sprejeli 1 milijon. Ja počasi zapirajo meje..., tako ne veš kdaj jih bodo zaprli, koliko mislijo še beguncev sprejeti in potem se moramo vsi prilagajati njim.

No se mi zdi, da jih je v EU že čez oni milijon, pa švabi so jih edini vabili, tako da bi potem EU morala zapreti mejo in EU bi morala dati ukaz da se postavi ograja. Oni pa se tam pogovarjajo o nekih kvotah, ki so tam par mesecev že zastarele.

No čas je..., kot sem napisal je bil že zdavnaj čas, da bi to urejali v Grčiji, še bolje v Turčiji, najbolje pa tam od kjer ti prihajajo, samo tega EU itak ni sposobna brez amerov, pa tudi ameri se niso izkazali ravno sposobni, ker ravno zaradi njihovih intervencij so ti problemi.
Namesto, da bi Slovenija in Hrvaška sodelovali, se gredo Hrvatje svoje stare igrice, kako zajebati svoje sosede. Vedno znova in znova. A Slovenci jim vse to večinsko spregledajo, ker imajo morje.
He, prvi ki se mi je zagnusil je bil Rupel, ko je stalno govoril naši prijatelji Hrvatje, pa jasno je da prijateljev ni, če se dobro sodeluje je že uspeh.
Verjetno jim bolj spregleda slovenska politika, ja Hvatje imajo morje pa če bi oni malo ustavljali one ladje za Koper, pa jih pregledovali, potem bi počasi Koper ostal brez prometa.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen