Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [vickibedi]
> > > > [FIN-311684]
> > > > > [shampion]
> > > > > > [FIN-311684]
> > > > > > > [shampion]
> > > > > > > > [FIN-311684]
> > > > > > > > ...Pri javnem sektorju so se izgubile moralne meje. Kje so moralne meje slovenskega javnega sektorja? ...
> > > > > >
> > > > >
> > > > > Udbomafija.
> > > > > Instaliranci vsepovsod. Se niti ne skrivajo, tako so samozavestni, arogantni...
> > > > > V centrih moči in vpliva je največja koncentracija psihopatov.
> > > > > Bi jih radi videli? Oglejte si kakšna poročila. En ogled zadošča, oziroma je že preveč.
> > > >
> > > > V Sloveniji težko sprejemamo dejstvo, da nimamo klasično delitev družbe na kapitaliste in delavce, temveč, imamo vladajoči nemoralen javni sektor in izkoriščane delavce v gospodarstvu. Slovenski javni sektor je pravi naslednik Komunistične partije Slovenije in njegov Centralni komite so Štrukelj&co.
> >
> > > Hudo poenostavljanje, še zdaleč ni za vse kriv samo JS. Tu je še armada upokojencev in rentnikov vseh vrst (od notarjev in podobnih naprej). Da ne omenjam "tovarišijskih" firm, ki živijo od naročil JS in firm v lasti države (na prostem trgu bi že zdavnaj crknile in so samo navidez pravni subjekti, v bistvu pa živijo od davkoplačevalskega denarja).
> > > Slovenija je v ekonomskem smislu tako kot Fritzlova klet v družinskem smislu . Sicer pa je nekaj več na to temo pisal Pezdir:
> > > knjiznicainz.blogspo...ja-od.html
> > >
> > > Mićo Mrkaić v predgovoru h knjigi piše, da »Pezdir enkrat za vselej opravi z mitom slovenske zgodbe o uspehu in pokaže, da je slovenska družba vedno bila in zagotovo bo tudi v prihodnje družba latentnega totalitarizma« ter da je »Slovenija kot družba resnično porazen projekt in gradualizem kot način njene transformacije v bistvu samo omiljen zločin«

> > ... čuj, kaj je to NEgradualizem ? ... khmm, ker vsi nekaj opletate z gradualizmom, pa noben noče povedat, kaj to je, če pa bi kdo povedal, kaj je to NEgradualizem, pa bi potem lahko jaz sam zgruntal, kaj je to gradualizem ...
> >
> > P.S.: v prometu velja "hiti počasi" in "hitro je hitro prehitro", pa me zanima, zakaj je v gospodarstvu obratno pravilno ... khmm, če seveda jaz tujko gradualizem kot slovensko postopnost sploh prav razumem ...

> Seveda ne razumeš, ker gradualizem po slovensko pomeni, da se navidez sicer premikamo, v resnici pa se ne premaknemo nikamor.

... ja, kar je vsekakor boljše, kot če se premikaš prehitro, se zabiješ v steno in se potem nikoli več ne premikaš ...

P.S.: pozabil si povedat, kaj je NEgradualizem, ker sem jaz to tebe vprašal ...
Negradualizem je nasprotje od nepremikanja.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen