Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo si upa: Miha Mazzini

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rub15 sporočil: 1.344
[Glavni forum] Tema: Kdo si upa: Miha Mazzini
[#2549817] 18.09.15 20:43 · odgovor na: (#2549777)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [rub15]
> > [Inside]
> > Pri tej begunski krizi je tudi Miha pogrnil na celi črti, zal gleda samo kar mu pase.
>
> Stat.si pravi, da je v Sloveniji 5% tujcev. A je to veliko ali malo v primerjavi z drugimi državi v Evropi? A treniramo bendžo ali ne.:-)

Ta stat piše kar mu naročijo. Pravih tujcev morda
No ja, saj to sem mislil.
drugače pa ce gledaš avtohtone Slovence jih je manj kot milijon. Tako o nas tudi drugi pravijo.
Ta podatek je verjetno v "popisu prebivalcev". Bom malo poklikal na stat.si, ko se mi bo dalo.

Sicer mene taki ali drugačni tujci ne motijo. Resno me motijo samo ljudje, ki ne nasprotujejo šeriatskemu pravu in/ali ogrožajo moj/naš "way of life" (kot pravi Žižek).
www.siol.net/priloge...enuhi.aspx
Mazzini se je s tem priključil levi politiki katero je večkrat v svojih kolumnah seciral. Denar ali samo ne premišljenost?
Mislim da ne gre ne za prvo ne za drugo, je pač po znanstveni poti prišel do svojih zaključkov, izobrazbo ima pravo za to.

" Poskušal sem in prvič nisem zmogel. Ob določenih temah se odpravim prek dolgega potovanja čez svoj Facebook imenik in si ogledujem utrip naroda.

Tu ne gre samo za teh pet tisoč ljudi, saj spremljam tudi komentarje na njihove objave. Tako je doseg precej večji. Zadeva je zamudna, a antropološko gledano dragocena. "

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(