Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[Glavni forum] Tema: Družba T-2 v stečaj
[#2539899] 08.08.15 21:19 · odgovor na: (#2539827)
Odgovori   +    0
[rename]
Cisto vsak je lahko ze dolgo vrsto let uporabnik T2, zato res ne vem, kaksno razkritje je to, ce sem njihova stranka?
Mobilno telefonijo imajo sicer zanic, vendar pa internet in TV odlicno.
Stacionarni telefon je pa samo se za prah nabirat ;-)
Je razkritje, če si dolgo vrsto let uporabnik T2, ker si to uporabljal tako, da so drugi financirali, konkretno davkoplčevalci.

TV je v bistvu slaba, daleč od odličnega. Nekako so vedno zadnji, sicer sama televizija mislim da deluje, jaz je niti nimam, samo preko računalnika kaj pogledam. Jebi ga pa dam izjavo na RTV Slovenija, da nimam televizije, pa se lahko malo j...., vsaj tukaj mi ni treba putiti rdečim, da me ravbajo, no za ta denar če bi se mi gledalo bi že skoraj oni HD paket pri T-2 vzel. Ampak so pa zadaj definitivno, recimo nimajo niti sport kluba HD, pa samo 1 in 2, še 3 ne premorejo, baje predrago, za druge pa ni. Mislim da so tudi Šport TV imeli HD zadnji...

V glavnem se mi zdi, da največ izgubljajo uporabnike razvno zaradi TV sheme.

No ja zame je najvažnejši internet, klinc ko mi Telekom ni hotel optike priklopit, drugače bi šel tja za 2 leti..., baje jih je v bloku premalo vzelo, pa se jim ni splačalo vleči noter. Tako da na žici pa 20/2 težko dobiš, Telekom te olupi, Amis ima samo ADSL (vsaj imel je), VDSL nima. Ostalo mi pa ni pomembno.

No ja hitrosti je tudi preko glave zame, verjetno se bo rabilo večjo, ko bo prišel kak nov format televizije, še dosti večja ločljivost, 3D...., za ostalo kar rabim pa je dovolj, vse dela normalno.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(