Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ruska arbitraža, hrvaška sabotaža

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[Glavni forum] Tema: Ruska arbitraža, hrvaška sabotaža
[#2537300] 26.07.15 21:06 · odgovor na: anon-202494 (#2537273)
Odgovori   +    3
[Breiva]
> [fiston]
> > [rename]
> > Izvirni greh je v tem, da je Pahor servilni narcis in nastopac. Obnasal se je (in se se vedno) kot, da je glavna zvezda reality showa.
> > Lepo je povedala dr.Trstenjakova: mejo bi morali dolociti pred vstopom Hrvaskemv EU. Takrat bi postavili pogoje in Hrvaska bi jih sprejela, saj so v EU hoteli priti.
> > Ampak ne, Pahor se je raje smehljal s Kosorjevo in njemu je bil vsak dan "uat a bjutiful dey".
> >
> > Sedaj pa se to lizanje z Rusi.... Edina EU drzava, ki cisla rdeco zvezdo in se sestaja v casu krimske krize z Rusi.
> >
> > In kdo je nasprotoval arbitraznemu sporazumu?
> > SDS. In Jansa je spet imel prav. Zal lahko ponovno rece le "I told you so."
>
> Ja, ja don Giovanni je spet imel prav... Kdo je pa Hrvate v NATO spravil ? Don Giovanni, ki je pa Amerikanotom v rit lezel, no ja tajni agent CIA.
>
> S tem je naredil več škode, ko so Hrvatje prišli v NATO, kot pa v EU. Ko smo bili mi člani NATO, Hrvatje pa ne, bi moral NATO v primeru, da bi Hrvatje lezli k nam, vojaško posredovat, zdaj ne bo, ker proti članicam NATO vojaško ne posreduje.
> No če Hrvatje ne bi prišli v NATO, potem ne bi niti v EU, tako da je izvirni greh naprvil že don Giovanni, če že govorimo o grehih.
>
> Realno gledano, pa nismo mi neki igralci, ki bi lahko odločali, kdo bo v NATO in kdo v EU. He, he bi nas takoj prepričali. Saj v bistvu smo samo druge ubogali, zahodno demokracijo...
>
> No zdaj valiti krivdo recimo na Pahorja, če bi dobili kot sta se onedva pogovarjala, potem je Pahor dobro naredil enkrat za spremembo, ni kriv če so zdaj drugi to zasrali.
>
> No Janša je itak pameten tako kot ostali, ko je v opoziciji, ko mu ni treba nič narediti.
> Tako kot so pod don Giovannijem Hrvatje prišli v NATO, sem prepričan da bi pod njim enako prišli tudi v EU.

Srbi pravijo "Pao mu je mrak na oći", če kdo koga ubije iz besa.

Pri tem tvojem skrpucalu pa bi bolj pasalo "Pao mu je mrak na mozak", od sovraštva do Janše. Približno tako, kot mojemu sosedu, univerzitetnemu profesorju (pa ni na FDV), ki tudi takoj ponori, če samo izgovoriš ime Janša.
Kje ti tukaj vidiš kako sovraštvo do Janše. Samo oni ga povzdiguje v boga, ki ima vedno prav in vse naredi prav.

Sem samo napisal da ni bog, ampak kot vsi ostali (če hočeš kot vsi ostali bivši člani partije).

V bistvu je imel možnost da ne bi potrdil vstop Hrvaške v NATO, enako kot so imeli oni da ne bi potrdili vstop Hrvašek v EU, naredil pa ni nihče nič.

Pa v končni fazi tudi za vstop v EU je glasoval tudi don Giovanni s svojo družino, ker je bilo potrjeni z 82 glasovi za in nobenim proti. No kar je delal bedarije je delal pri potrjevanju vstopa Hrvaške v NATO, ko je pogojeval za glasove presežek v proračunu, čeprav je prej na sestanku NATO glasoval za vstop Hrvaške. He, he glupi komunajzarji, jaz bi ga samo nekam poslal, pa naj glasuje proti, bi mu ameri in mama Merkel izprašili rit, no sem siguren, da niti ne bi upal glasovati proti.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen