Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ruska arbitraža, hrvaška sabotaža

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[Glavni forum] Tema: Ruska arbitraža, hrvaška sabotaža
[#2537299] 26.07.15 20:51 · odgovor na: (#2537269)
Odgovori   +    0
[rename]
fiston tole si pa takšne neumnosti skupaj sklamfal, da niti ni možno odgovarjati. Nimda bi rekel, da ne piši neumnosti, saj nismo na partijskem sestanku :-)))

Za domačo nalogo pa preveri, katere evropske države SO članice NATO, niso pa članice EU ;-)
Ti prevei obratno, katere članice EU NISO članice NATO. Če Hrvaška ne bi prišla v NATO, ne bi bila niti v EU še dolgo. Kolikor se spomnim, smo mi morali najprej v NATO, da smo potem lahko šli v EU.

No drugače pa ti dokazuješ da ti pač don Giovannijev fanatik. Kot dokaz pišeš, da je Trstenjakova imela prav, a ne bi smeli sprejeti Hrvatov v EU, dokler ne bi bila meja določena.

"Po koncu razprave so poslanci glasovali o ratifikaciji pogodbe. Državni zbor je z 82 glasovi za in nobenim proti ratificiral pristopno pogodbo Hrvaške k EU."

Pa kolikor je vidno iz glasovanje je tudi don Giovanni s svojo družino ratificiral vstop Hrvaške v EU.

V končni fazi kot sem že napisal, mi ne moremu nikomur nič preprečiti, če drugi tako hočejo. Ha, ha kaj bi bilo, da bi mi rekli ne bomo podprli vstopa Hrvatov v EU, oni pa nam ne boste več dobili kreditov ?

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(