Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bo Dragonja dokončno zabremzal prodajo NKBM?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-79735 sporočil: 16.531
[Maj]
> [sstanislav]
> > [Maj]
> > > [FrRoSt]
> > > > [Maj]
> > >
> > > > TadejK je eden izmed res redkih, ki jim v celoti verjamem.
> > > >
> > > > Če on pravi, da bi z likvidacijo pokasirali najmanj 600 milijonov, potem to drži.
> > > > Če nimamo sposobnega likvidatorja pa naj država najame kar Tadeja-za en milijon evrov sem prepričan, da bi pristal, da banko likvidira pa še recimo dva milijona drugih stroškov in proračun pokasira 597 milijonov evrov.
> > > > Tisti, ki bi se samo pogovarjal o prodaji za sto milijonov bi moral iti po hitrem postopku na Dob.
> > >
> > > TOČNO TAKO!
> > >
> > > Takdej K. je eden izmed redkih tukaj, ki ne strelja Butalskih Kozlov.
> >
>
> > In, če TadejK pravi, da se za banko še v likvidaciji, da dobiti najmanj 600 milijonov, potem je tisti, ki bi lepo delujočo banko razprodal za 200 in manj milijonov, naravnost za na Dob.
>
> Po moji DD teoriji bi takšne odločitve morali sprejemati izključno lastniki kapitala družbe država na referendumu.
> Seveda, za takšne odločitve bi morali imeti ključno informacijo, stalno mesečno kontrolno dividendo iz davka na dobiček podjetij.
> Kaj ti v tej moji trditvi ne sedi?
Škoda stroškov za referendum.
Beži no, kapitalisti nikjer in nikoli ne gledajo na stroške pri odločanju o svojem denarju.
Za ta denar bi TadejK že v celoti likvidiral NKBM in za državo pokasiral blizu milijarde evrov.
Morda, če bi on bil lastnik kapitala NKBM, ki bi ga prodajal.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(