Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Lakoto Slovencev bo dobro tešila

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simonagruden sporočil: 630
[Avto] Tema: Lakoto Slovencev bo dobro tešila
[#2524904] 04.06.15 14:33 · odgovor na: anon-154083 (#2524876)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: simonagruden 04.06.2015 14:35
[jani1974]
> [simonagruden]
> Mogoče nisem tipična punca, ki pride v trgovino po avto in o ničemer nič ne ve.

To smo že ugotovili :-)

>Za vsak avtomobil sem se prej pozanimala, prebrala novinarske ocene, pogledala tuje predstavitve in ocene avtomobilov (ne samo slovenske), da sem vedela na kaj moram bit pozorna, predvsem sem pa imela nekaj kriterijev, ki so samo meni pomembni in nasvete svojega serviserja, ki mu že več let zaupam.

Zaupanje v serviserja je nujno potrebno zaradi občutka varnosti v avtomobilu, za katerega skrbi, tako da ne bom preveč pametoval. Ampak vseeno previdno.

>...ampak kot sem že povedala, v tem razredu ni nobenega avtomobila zaradi katerega bi padla dol.

To bodo pa sedaj celi oblikovalski in marketinški timi rabili strokovno pomoč :-)

> na lestvicah zanesljivosti se je do zdaj izkazala dobro (motor je iz Mazde 3),

Motorji v Mazdah so sedaj vsi novi (Skyactiv), tako da se bo glede zanesljivosti še videlo. Je pa res, da ni takšnega strahu, kot kadar imajo nove motorje kakšni Evropejci.

>Na cesti se lepo pelje (nemški so mi pretrdi, francozi malce mehki, ta je ravno prav vmes).

Marsikaj je odvisno tudi od dimenzij pnevmatik na določenem modelu. Pa če so se spomnili znižat tlak iz 3+ barov :-)

>Me pa recimo ekstremno moti, da izjemno malo proizvajalcev avtomobilov da v notranjost plastiko v sivi barvi. To je namreč izredno hvaležna barva notranjosti.

Mene pa ekstremno moti siva barva, predvsem zgornjega dela armature, ker se v soncu blešči in odseva od vetrobranskega stekla. Se pa manj vidi prah, to pa drži :-P
Ok, ker zdej me pa firbec ... a je skrivnost kaj vi vozite zaeno znamko avtomobila? :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(