Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Lakoto Slovencev bo dobro tešila

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simonagruden sporočil: 630
[Avto] Tema: Lakoto Slovencev bo dobro tešila
[#2524556] 03.06.15 09:57 · odgovor na: anon-154083 (#2524552)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [simonagruden]
> Bravo, uganili ste, res je bil 206. :)

Ženske ste včasih prav enostavne za prečitat ;)

> Kar se pa C3 tiče ... sem šla peljat, kljub temu, da mi je grd za pogledat ... ima dobre sedeže (kar je bil pri nekaterih drugih problem, neudobno sedenje za znoret) ... lega na cesti mi ni bila všeč, preveč se je ujčkal, menjalnik slab, premalo navora, tudi plastika v notranjosti mi je bila slaba, tudi izolacija ne glih najboljša ... skratka za ceno ki je postavljena, dobiš premalo v primerjavi s kakim drugim avtom. Mi je všeč C4 ... ampak ker sem majhna, so problem sedeži (predolga sedalna površina). In glede na to, da sem bila 14 let lastnica Francoza, vem njihove pomanjkljivosti. :)

Ne more biti C3 grd?!? Tole: www.avto.net/_AVTO/o...0Selection ?
14 let je dolga doba tudi za PSA in 206-tka je bila tehnično ekstra zanič, tako da je C3 definitivno druga zgodba.

Drugače pa so pri zanesljivosti gotovo argumenti na strani avtov Made in Japan, s tem da morate pri Mazdi 2 biti previdni, ker se proizvaja tudi v Mehiki. In glede na volan na levi bi bilo čisto logično, da bi avtomobili za Evropo prihajali od tam.
V bistvu z 206-ko razen podvozja nisem imela večjih problemov. Motor me ni nikoli pustil na cedilu in še danes dela super. Kar se pa napredka tiče pri PSA ... šla sem peljat tudi Peugeot 208 in definitivno niso napredovali, bi skoraj rekla kak kiks več. :) Nisem proti PSA, ampak v rangu, ki si ga lahko privoščim, nimajo nič privlačnega.
Videz je pa seveda popolnoma subjektiven, tko da je o tem brez veze razpravljat. Tudi mazda 2 ni idealna kar se videza tiče, ampak sem šla pač na izločanje. Če bi gledala na videz mi je bil osebno najbolj všeč novi Hyundai i20 ali pa Škoda Fabia. Ampak tam so pa spet druge stvari, ki so jih izločile.
Vendar tako kot pri vseh stvareh, vedno vsak zagovarja svoje ... že ko greš v 12 različnih salonov in se ukvarjaš s prodajalci, ki vsak zagovarja svoj izdelek ... ampak je bila definitivno zelo poučna izkušnja. :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(