Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Moč ekonomske svobode

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

depersin sporočil: 10.224
[Glavni forum] Tema: Moč ekonomske svobode
[#2522406] 25.05.15 16:00 · odgovor na: rub15 (#2522392)
Odgovori   +    1
[rub15]
Seveda so tradicionalni psihiatri v ogromni točno to kar sem napisal - šank strokovnjaki.
Vidim, da si se razpisal. Ne moreš pa mimo napadanja slamanatega moža. Nikjer ne trdim, da so psihiatri brez napak, in da se v Sloveniji ne dogajajo napake - če se imajo zdravniki za nedotakljive, se imajo tudi psihiatri.

Ti imaš Ruglja za idealnega in brez napak, jaz pa ne. Povem ti samo, kakšna je realnost - Rugelj ni bil nič bolj uspešen pri zdravljenju alkoholikov kot ostali če upoštevaš vse njegove paciente, ne le tiste, ki jim je uspelo.

Tudi ostalim je uspelo v enaki meri ozdraviti alkoholike. Seveda Rugelj ni bil tako uspešen, kot se hvali in ga hvališ ti.
Rugelj navaja, da je bila med njegovimi zdravljenci povprečna izobrazba med višjo in visoko.
Kar pa nima veze s tem, kar si trdil, da so študentje potencialni alkoholiki. Med višje izobraženimi jih je manj kot manj izobraženimi.

Drugo dejstvo je, da to kvečjemu potrjuje to, da je delal selekcijo in izbiral tiste, ki mu ustrezajo - ostale pa ponižal, žalil in jih nagnal.
po tvoje, super strokovnjake.
To je lažnivo podtikanje. Jaz nikoli nisem trdil, da so super strokovnjaki. Vendar pa je dejstvo, da tudi Rugelj nikoli ni bil super strokovnjak.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen