Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čestitamo!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[novica]
> [najobj]
> > [novica]
> > > [Trust355]
> > > "Najbolsji skakalec" ?? DRUGI je.Ne prvi.
> >
> > Če bi ljudje brali, bi bilo prihranjenih veliko velikih črk in vprašajev. Lepo piše: "Smučarski skakalec, najboljši letalec na svetu in prvi človek na svetu, ki je s smučmi preletel četrt kilometra."
> > Sicer je pa naš in je že zato najboljši! ;-)
> > novica
> ... ja, in če bi bil Prevc Avstrijec, bi bil prvi tudi overall, ker bi se v avstrijski ekipi(!) ziher znali zmenit med sabo ...
>
> P.S.: ker je naš, si seveda želim, da bi Prevc še kdaj imel možnost biti zmagovalec svetovnega pokala, ampak kot pravijo, priložnost zamujena, ne vrne se nobena, jebiga ...
o tem, da bi tepeš moral špekulirat in skočit manj, da bi prevc bil prvi, smo se že veliko pogovarjali. sam se s tem ne strinjam, ni to kolesarstvo, kjer dejansko tekmujejo z ekipami in ima vsak svojo vlogo v ekipi. če poznaš kakega skakalca, ti bo povedal, da ne moreš kar predčasno zaključit skoka.
ampak to je lahko zelo dolga debata, ki je stvar okusa in ne pelje nikamor. o tem sem se prepričal po več after fuzbal rehidracijskih večerih. na koncu te samo glava boli od te debate :)
novica
... eh, če so skakalci zadovoljni, sem tudi jaz ...

P.S.: namerno skrajšat skok je prenevarno, pri doskoku bolj varna "kahla" namesto pri ekstremni dolžini skoka nevarnega perfektnega telemarka pa bi bila že dovolj ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(