Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo si upa: Ahmed Pašić

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-149637 sporočil: 3.223
[Glavni forum] Tema: Kdo si upa: Ahmed Pašić
[#2514375] 13.04.15 07:19 · odgovor na: anon-323339 (#2514270)
Odgovori   +    1
[FIN-558811]
Model je povzel tipično Pahorjansko foro... delati ljudem priljubljene projekte, ki nimajo nobenega pravega učinka razen dviga priljubljenosti organizatorja ker se je dotični pripravljal na volilno kampanjo. In ker je v sklopu volilne kampanje izvedel tudi par dobrodelnih projektov se ga sedaj drži fama velikega dobrotnika in nedotakljivega za medije.
Reality check: 2 kartona mleka in kila makaronov enkrat na leto zmorem tudi jaz. v realnosti nakažem in dam še precej več.Iz lastnega žepa, ne z organizacijo zbiranja prispevkov. nekateri bi temu rekli s tujim tičem po koprivah.

Barvati rjasto ograjo brez da prej odstraniš rjo je pa tudi vseeno če se kar takoj pokneš na sonce in spiješ pivo ali dve. Ograja bo v 1 letu spet rjasta.
Aja.. ja sem rojen Jeseničan. Pašića poznam že od osnovne šole naprej in je kar precej mutivoda. tip človeka ki plove pod radarjem dokler ni prepozno,
Vidiš,to mi dvigne pritisk.Vsiljevanje nekih brezvrednih akcij,ki so lahko bolj škodljive kot koristne (barvanje zarjavelih ograj),nastopanje s ponarejenim humanizmom ipd.Seveda pa najbolj to,da tisti,ki o njem pišejo,nimajo volje pogledati v ozadje.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen