Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 01.04.2015 09:39
[vickibedi]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [inflacija123]
> > > Evropska politika je ustvarila novodobno revščino, ne pa komunizem izpred 30 let. Neoliberalne selitve proizvodnje v azijo in suženjsko izkoriščanje ljudi. Vse to bo na žalost evropa fasala nazaj v obliki neokomunizma. Upam, da se motim, ampak vse kaže, da bo res tako. Je pa res, da je marsikomu, ki ima nizek IQ domet, bistveno lažje si razlagati svet z neko nostalgijo po dobrih starih komunistično-antikomunističnih časih.
> > Digitalna produkcija ne rabi večinskega srednjega razreda v zahodnem svetu.
> >
> > Komunizem je v teh pogojih lahko samo groteskna reakcija, ki se bo končala v uničenju družb, ki ga bodo vpeljale, ker ne ponuja nobenih rešitev razen laganja o etiki in morali na osnovah, ki smo jih že videli na delu od 1918 do 1991. Hvala lepa.
> >
> > Preberi si naslednjo literaturo:
> > en.wikipedia.org/wik...dt_book%29
> >
> > Potem boš malo več razumel in malo manj kvakal.
> ... čuj, kaj bo poleg famoznega enega procenta ultra bogatih v zahodnem svetu torej ostalo ? ...
>
> P.S.: malo več mislit in malo manj kvakat mogoče sploh ni tako slabo ...
1% zelo bogatih in 90% bolj bogatih od 99% ljudi v komunizmu, ki so revni.
Kvaka lahko kdorkoli, ampak dejstva govorijo svoje. Kot sem že napisal enemu prej: lapate o socializmu, kavbojke kupujete v Trstu.
... čuj, preberi še enkrat, kaj sem jaz napisal, ker res ne vem, kje si ti že spet komunizem našel ...

P.S.: macon je napisal, da v zahodnem(!) svetu NE bo več srednjega razreda, ker ga ne bo rabil, jaz pa sem ga vprašal, kaj bo potem v zahodnem(!) svetu poleg famoznega enega procenta ultra bogatih sploh ostalo, ker iz njegovih(!) besed izhaja, da bodo v zahodnem(!) svetu ostali le še ... eh, raje ne bom napisal, ker me boš obsodil, da lapam o socializmu, kavbojke pa kupujem v Trstu, čeprav jaz Slovenije nisem omenil niti z besedo oziroma o ničemer nisem napisal prav nobene trditve, če dobro vidim, ker da malo več mislit in malo manj kvakat mogoče sploh ni tako slabo ne štejem med trditve ampak med dobronamerne nasvete ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen