Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Mi gradimo ceste, pruge...

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 6.002
[Glavni forum] Tema: Mi gradimo ceste, pruge...
[#2505134] 06.03.15 09:10 · odgovor na: bc123a (#2504980)
Odgovori   +    16
[bc123a]
Vprasanje je tudi, zakaj se venomer operira z eno grozno cifro, 1.2 miljarde evrov. Mislim, seriously? 1.2 miljardi za 25 kilometrov proge? Saj ne gre na Tibet, samo cez kraski rob? In tam ze JE trasa enotirne proge, zakaj ne bi tiste razsirili? Zakaj mora biti polovica proge pod zemljo? Sedanja proga skoraj nima tunelov na tistem delu, ne pa da se pogovarjamo, kot da bomo vrtali kar tunel od Divace do kopra, pa vanj dali en dodaten tir!

Enostavno moja pamet tezko sprejme logiko da bi 25 kilometrov proge moralo nujno stati cetrtino zneska, ki ga je slovenija izpljunila za (itak preplacane) avtoceste.

In ce bi se drugi tir morda dalo zgraditi ne za 1.2 miljardi, ampak (na pamet) za 250 miljonov, potem bi pa tudi racunice bile cisto drugacne...


Za stroške olimpijade v Sochiju je Boris Nemtsov precej na glas povedal, citiram: "The Games were nothing but a monstrous scam..." In evo, danes ga ni več. Nemtsova namreč.

Pri nas je seveda čisto drugače. Naš Sochi bi bil še malenkost dražji, po drugi strani so pa likvidatorji že malo v letih. Tako da je Vodopivec na varni strani radarja, tvoje iskanje logike pri vsem skupaj, pa je zgolj forumski humor.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen