6 min
Nove omejitve za Airbnb na Dunaju: kakšne so v primerjavi z načrtovanimi prepovedmi pri nas
2 uri
V ZDA preklicali izvozna dovoljenja za dobavo čipov kitajskemu Huaweiju
2 uri
BMW M4 CS prihaja z motorjem, ki izvira iz serije DTM
3 ure
Sistemska in interesna ksenofobija do tujih lastnikov ubija vrednost Slovenije 6
4 ure
Protiinflacijski boj: Korejci so dali fokus na skrčflacijo, Nemci na kebabflacijo 2
4 ure
Takšno naj bi bilo vprašanje na novembrskem referendumu o JEK 2 3
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Arbitraža: Republika Srbska mora slovenski družbi plačati 45 milijonov evrov 1
5 ur
Švedska centralna banka je znižala ključno obrestno mero 1
5 ur
Katere inovacije na področju energije navdušujejo v EU 3
5 ur
Tudi poštarji bodo stavkali 1
5 ur
Dvomesečno rast proizvodnje v nemški predelovalni industriji je marca prekinil nov upad
6 ur
Nasvet: na kateri upravni enoti se najmanj čaka na osebne dokumente 1
7 ur
Stroški oklestili dobiček BMW
8 ur
Poglejte, kako nove tehnologije in digitalizacija znižujejo stroške in zmanjšujejo ogljični odtis kmetij (PRO)
8 ur
Okusi Vipavske – poklon bogati vinarski in kulinarični tradiciji
11 ur
Z orodjem SMT strateško načrtovanje razvoja kmetije ni noben bavbav 1
11 ur
German Managers Don’t See Global Upswing Boosting Their Business
11 ur
German Factory Orders Drop in Sign of Enduring Weakness
11 ur
Velika Britanija: stroški globokega geološkega odlagališča jedrskih odpadkov rastejo na 77 milijard evrov 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odgovor Igorju Mastenu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
[Glavni forum] Tema: Odgovor Igorju Mastenu
[#2502785] 25.02.15 16:16 · odgovor na: XMINI41 (#2502771)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: simona2 25.02.2015 16:25
ja. ampak...
1. a ajpes,surs, .. so s konkretnim izračunom komu vzeli 500 mio?
2. a so ajpes, surs... s kom v konkretnem sporu?
3. če bi se recimo razčiščevalo - ad absurdum - ali je recimo UMAR z napačno objavo rasti, katerim konkretnim podjetjem povzročil škodo, če bi jo - še enkrat ad absurdum - a bi se bilo pametno gnjavit z razkritji - ali je to, da odgovorimo, ali je bila škoda, in da preprečimo, da bi se kadarkoli ponovila - bolj pomembno, bolj fair, bolj prav ima več teže od tajnosti? in kje je večja škoda?

meni je jasno, da vse, kar jaz napišem - ali objavimo Finance - ima pač ponder pro subordiniranci - pa je nepomembno, kaj je res :) kar hočem povedati, je - neke stvari na obeh straneh so ok, nekje pa je oboje čisto faljeno -- po mojem je mimo, da masten manipulira z mrhovinarji, metodologijo, podatki in z varnostjo osebnih podatkov in - kot je včeraj napsial Kotnik na forumu, da so bili za slo uporabljena boljša in manj stroga izhodišča, česar sploh nisem omenila, da se ne ponavljamo... to pač ni ok -- kot ni ok, da mi govorijo, da niso bili v banki v stečaju.. ja, pinju so bili -- ampak imamo problem, dajmo ga rešit - normalno, ker če ne bomo rešili sami, nam ga bo reševala evropa - kot nam je reševala varčevalce lb, potem pa bomo cvilili, kako je evropa idiotska... škoda, da tega nismo pred zakonom o bančništvu - in škoda, da je izgovor, kako se je mudilo... ker se ni, da so banke v malori, vemo vsaj od 2008, ko je nlb prvič kreditiriala svojo lastno dokap -- takrat bi morali zvoniti vsi zvonci, BS pa ni videla problema... po mojem je ok - da se o tem piše... evo, cel traktat :) sorry.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen