Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Predelajmo lipicance v klobase?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-224493 sporočil: 1.106
[Glavni forum] Tema: Predelajmo lipicance v klobase?
[#2502203] 23.02.15 16:53 · odgovor na: Gustl (#2502184)
Odgovori   +    5
[Gustl]
> [bob507]
> Kako pa kaj naklada? Slišim, da je skladna z mojo trditvijo, dvoštevilčna rdeča!!

Odvisno, kaj gledaš. Mi spremljamo "število naročnikov.

In če greva kar natančno pogledat frišne cifre feb 15 vs. feb 14, so spremembe takole:

Print: -8%
Digital: + 52%
Skupaj naročniki: 0%

Oba trenda se bosta nadaljevala, le tempo bo pri obeh nekoliko manjši oz. se že upočasnjuje.

Ste na krajevnem odboru SDS dobili druge cifre? Ne smeš vsega verjet.
Gustl, lahko mi verjameš, da nisem nikoli bil član nobene stranke, niti ZK in tudi SDS ne!! Zakaj?

ZK (SD, DESUS,LDS,SMC.....so zagovorniki/potomci zločincev)zato, ker tisoči pobitih (že en je preveč), nekaj grobov je zelo blizu mojega doma, ni skladno z mojimi načeli (oče je bil partizan). Tega pogleda v mojem življenju ne mislim spreminjati!! Ko jih poslušam govoriti v parlamentu o tej temi, mi gre dobesedno na bruhanje!!

SDS ne zato, ker so za moje poglede na svet, bistveno preveč levi, če hočeš, socialni. Kar pa še ne pomeni, da se s katerimi stališči SDS ne strinjam. Sploh reformo sodstva, ki je rak rana SLO družbe!!

Sem pa že peto leto upokojenec s 43 leti delovne dobe!! Torej bi tebi kamot lahko bil oče. Ampak, glede na tvoje twite, tvoje poglede na svet, mi lahko verjameš, bi se te sramoval!! Pa ne samo jaz.
O tebi velko pove tudi slika na twiterju, izraz je taprav, samo ne za novinarja, kot si ga jaz predstavljam, sodi nekam drugam!!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen