Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bozo666 sporočil: 3.026
Ha, ha, kako prozorna igra.......zdaj, ko se končuje finančna preiskava zoper Janšo in brata Rajka, sem kar pričakoval nekaj takega za preusmerjnje pozornosti.

Res pa je, da sem mislil, da bodo zadevo bolje pripravili in da ne bo tako prozorna in kontratiktorna.

Zakaj kontradiktorna? Po eni strani vpijejo, da vse niti vleče Kučan, po drugi strani pa naredijo tak obrat in nelogičen zasuk. Oboje ne more držati, ker će bi niti vlekel Kučan, ta Koder prav gotovo ne bi sedel v zaporu.

Drugo pa skoraj ni vredno komentirati logično razmišljajočemu.......ali pa.....za one druge, ki slepo verjamejo....Koder zdaj vleče ven nektere mrtve, kar je neverodostojno, saj bi lahko kaj povedal dokler so bili živi, pa ni. Le zakaj ?

Glede Cerkve pa je zadeva o njenem sodelovanju SDV oz. UDBE pametnim jasna.

RKC in SDV oz. UDBA sta imeli vrsto let dogovor, ki je koristil obema stranema, kar pomeni, da sta bili na nek način podobni.Denar je sveta vladar, zato me zanima koliko je dobil Koder

Cerkev in UDBO je desetletja vezala skupna materialna korist.

Kdor to vest analizira, mu je v hipu jasno, da gre za reševanje vojaka Ivana ( JJ), ker se mu zanka finančne preiskave vse bolj zateguje in ga bo najbrž zadrgnila....in obenem za napad na NSi, ki se ima za edino krščansko stranko.

Dve muhi na en mah, tako kot v tistem propagandnem filmu SDS-a SLOVENIJA 25 LET POZNEJE, kjer se je reševalo vojaka Ivana in obenem napadalo z manipulacijo prvaka SLS F. Bogoviča.

K sreči počasi volilci na desni počasi le vidijo te manipulacije in napade na SLS in NSi in ne nasedajo več skrajni desnici oz. SDS-u.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen