Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[0513ANITO]
> [dronyx]
> Kaj se zdaj jokate!? Pošteno bi prikazovali prihodke in obračunali davek pa država niti pomislila ne bi, da so potrebne davčne blagajne. Davčne blagajne pa ne rešijo sive cone plačil po sistemu "keš na roko". Če bi imel jaz besedo pri odločanju bi enostavno ukinil plačevanje z gotovino, ampak samo prek plačilni kartic. Tam pa potem ni šanse, da se izognete nadzoru nad denarnim tokom.

Ti pa si šaljivec.

Če se ukine gotovina, se takoj rodi alternativno plačino sredstvo, nad katerim država nima oblasti.

Itak take valute že obstajajo
Ja samo ne vem, kakšna naj bi bila ona alternativa. Očitno imate dela vsi preveč, pa se lahko preseravate.

Se spomnim enega električarja, ki mi je prišel bojler pogledat, ko je crknil pa mu ni bilo pomoči. Pa je zaračunal 10 evrov. Pa mu dam stotko, pa me najprej napizdi, da tega ne jemlje, ker je takih dosti ponarejenih. Potlej me še napizdi, da nima za menjat, pa da bi moral imeti drobiž pripravljen, ko pride mojster.
Potem je mene razpizdilo, pa se vsedem za kompjuter, pa mu rečem, naj hitro pove številko računa, da mu bom nakazal prek spletne banke. He, he potem je mojster hitro pomenjal ono stotko in pobral šila in kopita na brzino, seveda ni variante, da bi izstavil kak račun.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(