Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Sever prestolnice dobiva nov P+R

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Avto] Tema: Sever prestolnice dobiva nov P+R
[#2477518] 27.11.14 12:36 · odgovor na: anon-317711 (#2477474)
Odgovori   +    3
[FFeeBBoo]
> [denac]
> Nimam urbane in je ne mislim kupiti. Premalokrat pridem v Lj. Z gotovino pa ne morem plačati avtobusa. Evro je zakonito plačilno sredstvo, a z njim ne morem plačevati.
> Žepan Janković, mojemu sinu si rekel, naj ne rine v Ljubljano in naj raje ostane tam, kjer je. Jaz pa ti pravim, da ti v Ljubljani nimaš kaj iskati in zgini raje v Saraorce.
golobič gor ali dol, je... njega, dejstva so naslednja:
- urbane ti ni treba kupiti, ne stane te nič, niti prvič
- v razvitem svetu skoraj ni več javnega prevoza, kjer bi lahko šel na avtobus, tramvaj ali metro in tam plačal v gotovini sprevodniku ali še slabše šoferju oziroma metal kovance v neke škatle (kot je bilo včasih na zelencih), ampak vedno moraš kupiti karto v takšni ali drugačni obliki
- urbana je torej karta, lahko bi imeli pa plastične žetone ali papirne listke, v vsakem primeru pa to kupiš z zakonitim plačilnim sredstvom ki je evro
... čuj, jaz sicer javni prevoz uporabljam zelo redko, ampak v Mariboru grem komot na avtobus in pri šoferju v gotovini kupim karto ... ja, je pa res, da Maribor ni del razvitega sveta ...

P.S.: ni mi jasno, zakaj v razvitem svetu ljudje ne morejo uporabljati javnega prevoza, če imajo svojo vnaprej kupljeno karto vedno kot zakleto v žepu hlač, ki jih nimajo na riti, ko rabijo javni prevoz ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen