Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bo Slovenija deležna ostrih sankcij EU?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Bo Slovenija deležna ostrih sankcij EU?
[#2466785] 22.10.14 13:06 · odgovor na: tupamaros (#2466679)
Odgovori   +    2
[tupamaros]
> [Aleister]
> > [stoychi]
> > seveda kot po navadi nihče ne bo za nič odgovarjal,
> > četudi bomo davkoplačevalci zaradi malomarnosti birokratov na fin ministrstvu in poslancev morali spet plačati na milijone evrov kazni,
> > bo pa cerar to moralno-etično reševal tako, da bo upokojencem ukinil regres.
> > Več kot očitno je, da s tako nesposobno in neodgovorno birokratsko garnituro v EU nimamo več kaj iskati.
> > Prepričan sem, da tudi cerar s tako cmerarsko politiko ne bo dočakal konec mandata.
> > Bolje, da izstopimo iz EU danes kot pa jutri.

>
> Če ti EU ni všeč, se lahko odpelješ v Albanijo in tam ostaneš.

Sam dopustoval celi junij mesec v Albaniji in sem se veliko bolje počutil kot tu doma. Srečuješ umirjene, prijazne in nesfrustrirane ljudi.TV dnevniki, časopisi... niso zapolnjeni z idiotskimi obrazi slovenskih političnih multipraktikov, na FDV izšolanih novinarje, na nivoju TOZD - ovskih pisunov poročevalcev in bebavih voditeljev oddaj. Na cestah Albanije sem se počutil za razliko od Slovenije varnega in spoštovanega.

LP
Tupamaros
Pri nas je tudi izgledalo obetavno dokler nismo vstopili v EU. Potem je šlo pa po jugoslovansko navzdol z FDV plagiatoršek kadri na vseh nivojih in še se ni ustavilo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen