Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Miro Cerar

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Miro Cerar
[#2460859] 03.10.14 07:55 · odgovor na: (#2460696)
Odgovori   +    5
[valsidalado]
> [Aleister]
> > [prdovan]
> > voda od hrenovk
>
> Goveja klobasa s svinjskim ovojem.

Krvavica?

Enim se je, ko sem pomagal, kri strdila, ker je niso mešali in so predolgo čakali; potem so jo pa zmiksali. Jaz tistih klobas nisem jedel. ... Iz serije tvojih postov pa vidim (zmerljivke, v glavnem), da si si vzela 'tvojih pet minut' za nadvse pomembno delo (aluzija in nek spomin na nekoga, ki je to 'delal', ko si je vzel 'svojih pet minut').
Ugotovila sem, da imaš ti tu na forumu delovno nalogo, da moriš forumaše in jim predavaš vedno ene in iste klobasarije, ki se končajo vedno z zahrbtnim pritlehnim verbalnim napadom na forumaša, kateremu se vsiljuješ s svojimi dolgoveznimi družbeno političnimi govorancami. V ozadju tvojega opletanja pa je vedno napad na opozicijo, ki jo imaš za glavnega krivca, da v naši državi levakarji uničujejo državo. Verjetno so ta tvoja sporočanja tvoja stalna zaposlitev.
Nisem opazila, da bi se v svojih z žaganjem nametanih postih izogibal žaljivkam. Navsezadnje so zmerljivke sestavni del jezika, ki so jih ljudje razvili iz potrebe, da si olajšajo življenje v diktaturah bednih barab na oblasti.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen