Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj sem odstopil kot nadzornik NKBM

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Zakaj sem odstopil kot nadzornik NKBM
[#2459113] 25.09.14 15:28 · odgovor na: bc123a (#2459081)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: pobalin 25.09.2014 15:32
[bc123a]
Je idealizirana, ampak je delnicarski aktivizem v teh drzavah precej bolj izrazit kot v sloveniji.
Tudi državljanski, se mi zdi.
Ce bi res hotel iti lopovluk v bolj normalno delujocem sistemu, kot je slovenski, bi moral recimo 30 zapravljenih mio EUR nekako poskriti v prirejenih racunovodskih izkazih, kar je pa precej lazje dokazati.
Kako bi opisal državo, v kateri je politično nastavljena uprava nekega podjetja na skrajno sumljiv način zmetala 140 milijonov evrov v nek sumljiv terminalski in skoraj terminalen projekt v neki veliki vzhodni državi? Pri tem fantomskem terminalu je dolgo močno smrdelo po dreku, potem pa se je pokazalo terminalno brezno.

In v času vsega tega dogajanja sta imela dva najvišje noseča se medija Dežele (eden celo čisto javno-interesen), v tisti vzhodni državi svoja redna elitna dopisnika.

Si kdaj videl/slišal/bral kakšno prvoosebno reportažo iz Čehova, ko in kako je (virtualni?) terminal nastajal in kako se je realno sesul in kako so ga naposled prodali pa glih filiali Unicredita? Jaz ne, pa sem po najboljših močeh poskušal na rtvslo.si in delo.si in z guglom.

Zakaj ne? No, zato!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen