Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cerar ostaja 'cagav' glede privatizacije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-37744 sporočil: 1.345
NJABOLJ so mi novice o folku, ki si sedaj obeta dobre sluzbe-pozicije v tujini, Eu svet,Banke itd,... pa mi vseeno ni jasno , kaj sploh ta tujina ve o teh parazitih, ki bodo sedaj nekje po Eu kasirali gromozanske zneske...nic, tujina jih sprejme in placa ker je SLO clanica EU in jih SLO tja poslje, EU pomaga resevat SLO z nekimi krediti, premostitvenimi posojili,etc... nobeden od teh pa nebi rekel , pocakajte malo, pa to so ja ljudje, ki so slabo delali v SLO, in mi sedaj ta folk nagrajujemo z mastnimi eur za zahvalo... zakaj nobeden nemore rect SLO ti ljudje niso ok, ne verjamemo vam da bodo ti v EU lahko bolje delali kot v slo!!! Zakaj ne obstaja neka sola, v kaTERI S EMORAJO TI IZBRANCI SPLOH DOKAZAT ce so zmozni opravljat to dobro placano sluzbo...
Upam da bo EU kmalu dobil po glavi od folka, da se jim bo zacelo malo svetit koliko porabijo in, in koliko slabega z njihovimi predlogi naredijo.... tako ne gre vec naprej....sploh ce taki osebki iz SLO se sodelujejo in prikimavajo v nore zakone...ni vse samo lepo!!!!!!!!!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen