Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-104967 sporočil: 1.542
[Paganini1782]
"... in ob upoštevanju dejstva, da so sodniki vrhovnega sodišča osebe s poudarjeno osebnostno in strokovno integriteto ter avtonomijo ..."

Ne me jebat ... a to so naši sodniki? Ljudje so pa ovce? Dejte no ...
Ah, jebi ga, tudi stručnjaki ne morejo nič proti Murphyjevim zakonom.

Ravno danes sem eno zanimivo zgodbo slišal, nisem poznal zadeve od prej.
Skratka, pred časom je naš pravosodni sistem skupaj s kriminalisti in ostalim , kar zraven spada, uspel tule pri nas, na Koroškem, enega , se reče, gospodarskega kriminalca, ščepat, mu dokazat in ga poslat v zapor, mislim, da za 6 let ali nekaj takega. Plus, da mora vse te milijone vrnit. Evo! Tudi to se dogaja pri nas.

No, pol je prišlo pa do manjše napakice. Temu kriminalcu so se obesili na premoženje, na bančne račune , vse živo od koder bi se dalo kaj scuzat. Vse lepo in prav, edino nekega dne je en možakar, ki pač hodi v eno službo za par 100 € na mesec, spije tu pa tam kako pivo, drugače pa ne pretirava, hotel dnevni nakup mleka, kruha in salam v Sparu plačat, pa ni potegnila kartica. Ne bančna ne kreditna.

Ne vem, kaj je bilo s tistim nakupom potem, ampak šel je na banko in izvedel, da ima sodno blokado za ohoho.

Seveda se je kasneje po poizvedbah izkazalo, da so se zmotili pri rubežu, ker se ta pač podobno piše kot oni ta pravi, edino pri njem se priimek konča na -er , pri ta pravem pa na -ar . In so se pač zmotili, ker jim najnoviji od najnovijih IS še ni prišel do davčne številke pa EMŠO-ja, pa so pol takoj zahtevali nov sistem,najbrž (samo ugibam).

Kakorkoli, ko so to skupaj ugotovili, bi lahko bilo zgodbe konec, stisk roke, pa "izvini, bilo u brzini, evo tule ti vračamo zgubljeni denar , pa nekaj obresti zraven, pa ne kaj preveč okrog govorit".



Hm. Baje je možakar moral odvetnika najet, pa zdaj državo toži (mene zraven seveda) za to pomoto, pa ne vem a je že konec.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen