Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bozo666 sporočil: 3.026
[Glavni forum] Tema: Ustavni sodniki danes spet o Janševi pritožbi
[#2410310] 16.06.14 22:35 · odgovor na: (#2410290)
Odgovori   +    2
E, DENAC, DENAC, za vas sem jaz pokvarjen zgolj zato, ker ne mislim ztako kot vaš ljubljeni vodja.

Mimogrede, obsojam zadevo ŠEVO na italijanski avtocesti.Toliko , da ne bo nesporazuma. Ali je to res naredil Vinko S. pa se ne bo nikoli vedelo 100%.

Ogromno obračunov je bilo med samimi ustaškimi teroristi. Res pa je, da so marsikaj prispevali operativci SDV-ja, ki so izvajali slepilne akcije, pisali razna pisma in plasirali govorice, da so se oni med sabo obtoževali in tudi z orožjem obračunavali med seboj.

To delaljo vse službe sveta, ker varujejo lastno državo pred teroristi.

In ti teroristi so izvedli čez 800 akcij zoper SFRJ.

Ubitih je bilo ogromno naših ljudi.....civilov oz. ljudi, ki niso imeli pojma o politiki.....sedeli so v kinu, se držali za roke in ostali brez obeh nog. Kino 21. okrober v Beogradu. Še pomnite , tovariš DENAC.

Hrkač se je učil rokovati z eksplozivom v SLO, V Mariboru v nekem zapušćenem bunkerju.

Toliko o teh nedolžnih teroristih, ki so samo v Akciji Raduša oz. po njihovem Feniks, ubili 13 naših ljudi, ki so za sabo pustili pol razreda otrok.

Še enkrat, žal mi je za tisto deklico in sploh ni važno ali so jo ubili sami v medsebojnem obračunu ali jo je ubil Vinko S.

Sicer pa v tej naši nori SLO jen ugrabitev terorista zločin, ker je to naredila SDV, če pa to naredi CIA ali ameriška vojska....Osama bin Laden....pa je to za SDS demokratično dejanje.

Kakšna politikantska morala tiste mladinke Irgel Eve, ki težko gleda vse leve in ji je sovraštvo zameglilo razum, ki je potreben za objektivne kriterje o presoji istih ravnanj obveščevalnih služb.

No, sicer se je punca res osmešila in je z njo počasi konec.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen