Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-96090 sporočil: 1.218
Dobra polovica lanskih in letošnjih posojil je bilo namenjenih za odplačilo glavnic ter obresti za posojila iz preteklih let, pravi premierka
A lahko premierka napiše, katera posojila iz let 2004 do 2008 je odobril Janez Janša, katera posojila iz leta 2012 je odobril Janez Janša, ker to, da so med leti 2004 in 2007 banke odobrile največ kreditov je bila posledica presežka denarja na mednarodnem denarnem trgu in sindicirani krediti so se talali kar na počez. Iz NLB je jasno, da so takrat kot člani uprave sedeli trije, ki so bili leve opcije (Kramar,Narat, Stanič) eden iz desne (Jamnik) in en iz KBC, ki pa ni bistveno vplival na kreditnih odborih. Ne nazadnje pa so bili v špilu še člani leve provenience, predsednik uprave LHB banke Zakrajšek, Voljč iz KBC in seveda tudi Niko Kavčič in consortes. In ne vem, če so te morali prijaviti svoje nepremičnine KPK-ju, ampak, tisto, na kar je Kramar čakal 5 let in bo sedaj dobil, so vsi ti redno kasirali letno. In službice so jih vedno kar čakale, poglejte Mateja in Mojco, pa vse ki so kredite do 12 mio odobravali, pa ni bilo nič kazni, kenede, zdaj pa kar hop po Janši. Janši sem trikrat napisal, katere svetovalce naj porine od korita, pa je bil preveč zaslepljen od njih. Imava pa isti problem na sodišču, samo jaz sem svoje že odplačal. Zdaj pa sedim doma in gledam po netu.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen