Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-36971 sporočil: 8.543
[dob]
> [crt]
> > [Gypsy]
> > Kaj nas niso tile Srbi leta 91 napadli in nam razjebali velik del države? Pustimo jih naj malo plavajo...
>
> posebej zate 30 dni plavanja izven tega bazena.
> tema zaklenjena zaradi vseh hudokurcnih frajerjev, ki jim je vsaka prilika prava, da se grejo, kdo ima vecjega.

Črt, tokrat ste mi zadnjič zbrisali post!
Morda je za vas fante, ki opravljate administratorsko delo, nasilje zajebancija. Zame ni in nikoli ne bo.

Tudi tako naiven nisem, da bi me lahko nek površnež in salonski humanist zvlekel pod svoj dežnik, kjer bo potem do mile volje manipuliral z mano, kot je to storil fibonaci. Vi ste ga pa pri tem podprli, namesto da bi dovolili konfliktu, da se spelje do konca in pokaže stvari v pravi luči.

To pomeni, da lahko manipulira tudi z vami admini, ne samo z mano prek vas, kar spet pomeni, da po mili volji lahko kadarkoli počisti forum od vseh nezaželenih že s tem, ko pritiska na vaše vzvode. Ali pa nas vsaj disciplinira, prek vas, jasno. Če česa res ne maram, je to salonski humanizem. kučan, denimo, je pravi salonski humanist! In to povem zato, da ti bo jasno, kako zelo ne maram salonske humanosti. Pod njo skriva lastno zločinskost.

Seveda, forum je vaš, toda jaz sem svoj in ne od foruma, torej tudi vaš ne.
Tukaj se naše poti ločijo.

dob
Odlično dob! Bobu bob!
Itak je ta forum zelo pase. Tviter ga je povsem povozil...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen