Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-43949 sporočil: 4.362
[dobindolski]
> [sreckos]
> Zelo mi je žal, da je tako, ampak kogar tako na debelo poserjejo "naši" umazani mediji in ga nato obloženega z desetinami obtožb obravnava "naše" krivično in do skrajnosti pristransko sodstvo, takega ne morem imeti kar samoumevno za krivega česarkoli.
>
> Prej bo držalo, da gre res za političnega preganjanca. S čim si je to zaslužil, ni jasno. Zaradi one boge šlogarce? Dajmo no...!
>
> Najbrž ga mnogi njemu enaki preprosteži gledajo postrani že samo iz zavisti zaradi popularnosti, ki jo je imel med preprostimi ljudmi, pa mu zdaj privoščijo tudi najhujše trpljenje na zemlji, če ne celo kaj več.
>
> Zavist in nenehno podpihovano sovraštvo v podalpju odlično uspeva, le bodimo ponosni na to...

Srečko v kateri občini si pa ti župan da tako braniš tovrsten pokvarjence. Se ne samo pri nas, ampka cela demokratična družbaubada kako stopiti na prste totim šerifom.
Pa sem do sedaj v našem tisku zasledil samo en pozitiven ukrep ko je:
Sodišče v Kanadi razrešilo župana nekega mesta, ker je prekršil etično-moralne (beri ETIČNO-MORALNE in ne pravno luknjičave predpise) norme.
Pri nas pa kradejo v naveži z lokalnimi veljaki kot da je vse njihovo.

Res je, da se celotna "družba ubada" - oziroma nas v to prepričujejo "naši" mediji. Najbrž bi se s tem moralo ubadati samo sodstvo, ostali pa pridno delat.
Nisem pa še zasledil, kaj res otipljivega Kanglerju očitajo. Da ni to skrivnost? No, mogoče sam za nevednost sam kriv, ker imam prekratka ušesa. In ker ne morem verjeti vpitju falš "vstajnikov".

Sem prebral: ETIČNO-MORALNE. V Kanadi torej kršitelje etično-moralnih norm razrešujejo, lepo! Pač nazadnjaki, moramo razumet.

Pri nas take še slavijo in nagrajujejo z visokimi plačami pa penzijami - a ni tudi to lepo? Mislim - če si zraven, a ne?
Kangler očitno ni bil zraven, zato se kar mnogim veržmaga, da je še živ...

"Težke so težke te gobice,
težke v božjo mater..."
je v starih, sila dobrih, silno etično-moralnih časih, ko ekstra pokvarjenih županov še ni bilo, pel Šalamun...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen