Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Na Finance smo pripeljali milijon evrov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-182066 sporočil: 11.068
[Avto] Tema: Na Finance smo pripeljali milijon evrov
[#2386576] 08.05.14 09:42 · odgovor na: anon-284823 (#2386110)
Odgovori   +    0
[ctx]
> [vrac]
> > [ctx]
> > Ko sem prebral par "umotvornih" komentarjev ,sem se zgrozil ,kako močno so pri slovencih prisotne bolezni kot so foušija in hudobija ,skratka-če ga jaz nemorem imeti je pa zanič,amoralen in tudi drugi ga nesmejo imeti-ker pač premožne sovražimo-še raje pobijemo in jim ponacionaliziramo (pokrademo).
> > Skratka umobolnost slovencev na vruncu.
> > RR ni avto za reveže,je avto za ljudi z izbranim okusom in stilom,pomeni statusni simbol in uglajenost ter poslovnost.
> > Osebne travme nekaterih komentatorjev pa kažejo na očitno pomanjkanje tako zdravega razuma in osebnosnih kompleksov,ko si pogledajo v gate,očitno od tam izhajajo vse njihove težave ,če seveda odmislim dve levi roki in ekonomsko nepismenost.
>
> Jaz sem eden tistih,ki jih tule opisuješ. Sicer kupcem RR ne zavidam, se pa sprašujem, kakšni kompleksi vodijo osebo,da se tako nagravžno preserava.
>
> Sem pa skoraj prepričan, da vozim bistveno dražji avto kot ga ti. Če sem jaz to kar trdiš, koliko levih rok imaš šele ti?

No naj te potolažim glede tvojih "izpadov" reciva takole ,da sem že leta 90 vozil avto vreden "3/4 dobre hiše" in to nov torej neprej nebi.
Lestnikom "ne zavidaš"-se pa "preseravajo"-več kot povedni besedi ,ki povesta več o tebi kot misliš.
Tudi sam bi ,če bi imel par deset miljonov ali več premoženja imel Rollsa ampak ne zaradi "preseravanja" ampak zato ,ker so mi avtomobili te marke pač všeč in so tudi seveda statusni simbol ter nak uglajenosti in stila.
Osebno hvalo(tudi sam sem padel na tvojo finto,se opravičujem) pa zadrži zase;kdor se hvali temu je treba..... onemu ,ki jamra pa je treba.....
Glede levih rok,pa-mislim ,da manj kot ti.
Čuj, jaz sploh ne bi omenjal svojega avtomobila, če ti ne bi opletal v svojem tekstu z dvema levima rokama. Potegnil si me za jezik, se opravičujem. Mi pa gre na jetra, ko nekdo misli, da je avto, ki ga človek vozi znak njegove uglajenosti in stila.... In kaj če je recimo avto kupil s kriminalno dejavnostjo? Aja,je uglajen mafijec s stilom....

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(