Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195846 sporočil: 3.006
[dob]
> [Kimsky]
>
> (Dons ti gre mal na svinjsko, a ne, dob? A ima to kaj opraviti s pogostimi omembami jankovića, kučana, pingvinov in te navlake?)

Da, Kimsky, to bo!
Ti ljudje, ki upravljajo z državo, niso vredni našega razumevanja, ne prizanesljivosti. Uničujejo ljudi, družbo, naravo in živa bitja v njej.

Od mene lahko dobijo samo posmeh, gnus in zaničevanje. Treba jim je nekako povedati, da niso zavozili le te države, temveč tudi lastna življenja. V zgodovini planeta pomenijo manj kot nič.

Če ne bi bilo škode, ki so jo povzročili, ne bi bilo niti opaziti, da so bili kdaj tukaj.

Večina prispevkov, ki zdaj govorijo o kučanu in Jankoviću, govorijo proti njima. Ti ljudje in vsi, ki jima pritrjujejo, se igrajo z nami in našimi usodami!

S tem, da stegnemo jezik, se branimo, drugače se braniti ne moremo, ker se ne smemo.

Z drugimi besedami, zame je danes, ko mi gre na »svinjsko«, eno samo ponavljanje tele kitice iz pesmi Boba Dylana, Masters of War:

And I hope that you die
And your death'll come soon
I will follow your casket
In the pale afternoon
And I'll watch while you're lowered
Down to your deathbed
And I'll stand over your grave
'Til I'm sure that you're dead.

Predvidevam, da bo kmalu potrebno sprejeti zakonodajo, ki bo prepovedala žuriranje na svežih grobovih, kajti ljudje se bodo le stežka zadrževali na pogrebih.

Nekateri ljudje, tu mislim predvsem na Zemljariča in kučana, so bili naročniki umorov nekaterih ljudi v tujini, ki ne tebi ne meni niso ničesar storili. Pa je njihov umor vseeno potekal (tudi) v tvojem in mojem imenu. Jaz tega preprosto nočem požreti, kot da se ni nič zgodilo!

Pred časom sem gledal nek film, v katerem odvetnik razloži, zakaj izgovora ameriškega predsednika, češ » tega nisem vedel, te informacije nisem poznal....« sodišče NE UPOŠTEVA. To na sodišču ne velja za argument, ki bi krivca, v tem primeru predsednika države, oprostil odgovornosti.

Predsednik namreč VSAKO INFORMACIJO te sorte dobi na mizo več ur, preden jo vidi kdorkoli drug v državi!!!

Zato izgovor »nisem vedel« ali »nisem bil seznanjen«, s tem seveda mislim na kučana in Türka, ne pride v poštev.
Kdor takšni izjavi nasede, pomeni da ji sam hoče nasesti.
Za začetek predlagam invazijo na štab koloradskih hroščev. Ti, rubec, mimoidoči, vinopivec, martin krpan, tasilo, fabiani, Miran77, shaman, tekavec, Karla1, druže sivi itd. itd. (tole je na brzinca po spominu, vsi neomenjeni naj mi oprostijo in so seveda tudi vključeni v akcijo) se dobimo na klerikalno-desničarsko-domobranskem (prosto po stricu iz ozadja v Reporterju) žuru v Zvezdi. Za nameček povabimo Evo Irgl, da se bo imelo oko na čem spočiti.
Pa juzlota in bozota, da se malo razvedrita in ne bosta več tako zagrenjena. Al pa da ju fajn razpizdimo, da se zabava razživi.

P.S. "Na svinjsko" kot tako si preveč resno vzel. Samo opažam razliko kot tako med tvojo skrbjo za lepo slovenščino kot tako in poznejšimi posti o kopulaciji komunistov, kar je svinjska tema sama po sebi. Tudi ko popraviš novinarja ("Skini nam se s kurca" namesto "Kdaj boste odstopili, gospa Bratušek?") ti je skrb za jezik prva. Zato me čudi, da si danes tolikokrat omenil komuniste.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen