Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ivon sporočil: 1.349
Zoki, ‘mi’ ti damo moč, ‘mi’ ti jo vzamemo (HELENA JAKLITSCH, časnik.si)

Že takrat, ko je "četica" (eminentno-privilegiranih op.) poromala na magistrat, se je govorilo (in vedelo), da Janković pri obnovi Ljubljane spravlja milijone v svoj žep (in da je to počel tudi v Mercatorju). Že takrat se je javno govorilo, da prek takih in drugačnih podjetji kupuje ničvredno zemljo znotraj mestne občine, po nakupu pa jo spreminja v zazidljive parcele, .................Takrat so imeli z njim pač drugače načrte.
Tudi, ko je KPK, že po Jankovićevem arogantno neuspelem poskusu sestaviti vlado in njegovi ponovni kandidaturi za župana Ljubljane, uradno ugotovila, da so sredstva, ki so preko verižnih transakcij od MOL-a prišla na njegov osebni račun, .......ni nihče od zgoraj naštetih javno pozival Jankovića, naj ne kandidira za župana, ker ogroža stabilnost Ljubljane, slovenski javnosti pa daje slab in koruptiven zgled.

Toda Janković je že pri prvih volitvah dal jasni vedeti, da ne pristaja na to, da bi bil druga ali celo tretja violina. Prvi ali nič.
Še dve leti nazaj tako poveličan, danes tudi na svoji strani nezaželen. Kdo hoče še naprej voditi to državo, je bilo jasno povedano, čeprav brez besed, nekaj tednov nazaj, ko je predsednico vlade v njenih prostorih obiskal prav mali mož iz Murgel. Spomnimo, po tistem obisku je odletel GGM, katerega imenovanje je bilo v slovenskem prostoru predstavljeno kot zmaga Jankovića proti Bratuškovi.

Ko bi se Janković oziral v preteklost, bi vedel, da so v tistem sistemu, ki že sedemdeset let kroji usodo Slovencev, pravila jasna, prav tako pa bi mu bilo jasno, kdo je prvi med (manj)enakimi. Saj se še spomnimo lekcije Ropa takrat še ne tako znanemu predsedniku uprave Mercatorja, v kateri je slednjemu pojasnjeval, da naj ne pozabi, kdo ga je nastavil. »Politika te je nastavila, jaz sem te nastavil,« je bilo slišati na video posnetku,....

PS Janković (oktober 2013, tiskovna konf. po vloženih ovadbah proti njemu)
"Če bomo tko nadeljevali, nje.......(premor)...se BOMO VSI utopili v tej gnojnici..."

Kdo vse se bo utopil, bomo v kratkem videli?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen