Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Titova poslednja bitka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rub15 sporočil: 1.344
[Glavni forum] Tema: Titova poslednja bitka
[#2374545] 19.04.14 22:50 · odgovor na: anon-238577 (#2374526)
Odgovori   +    9
[fibonaci]
> [rub15]
> > [fibonaci]
> Sta na javnem forumu, če hočes zasebnost se pogovarjaj(ta) po ZS. Briga me zato ker me lahko, ker ti lahko odgovarjam po *javnem* forumu.

Ajde oladi malo svojo vročo glavo, jaz se s človekom nekaj pogovarjam in ti meni očitaš, kaj mene briga tema najinega pogovora in še to takrat, ko ti prideš mimo in je že ze vse mimo ...
Očitno ne razumeš, da si na javnem forumu, ki omogoča pisanje replik. Pred par dnevi sem jo jaz dobil na dva dni star post, to ni Twitter kjer se praktično online pogovarja. Oglasil sem se pa zato ker me je zmotilo tvoje opletanje s KZ, in sem tudi napisal, da se ne spomnim, da bi kdo tukaj direktno opletal z njim.

Replike pa bom pisal dokler jih bom lahko, če te motijo ni druge kot da me "ignoriraš".

Drugače pa imam čisto hladno glavo. Kaj pa če si tudi pri dencu tako sfalil pri njegovem fotorobotu?:-)
> E? Kaj ima to veze s tem, da denac ne mara partizanov.

Kakšni partizani, ti sploh nimaš pojma kaj denaca muči, jaz pa njega in njemu podobne poznam od malega.
On je vse življenje bil samo komunistični hlapec, pa še to samo svinjski pastir, konjar je bil za njega že gospod. Od blizu je v komunajzarski ertevejevski tovarni laži gledal komunistične lažnivce, pa jim je lizal jajca in če je kdo od njih poljunil na tla, je polizal še tam, sam pa ni imel jajc, da bi komu pogledal v oči, kaj šele da bi mu kaj povedal. Če bi takrat res kje bila vsaj desetina današnjih herojev antikomunistične borbe, bi tiste komunajzarje zdavnaj vrgli skozi vrata. Tako pa se je prodal za službico in plačo, penzijo pa zaslužil in dočakal v okoliških bifejih.
Zdaj pa ga je na stara leta ratalo malo sram njegovega pokvarjenega življenja, vest ga malo grize in bi se rad delal nekega zaslužnega antikomunista, da se bo zjutraj malo lažje pogledal v ogledalo, pa da ne bo v osmrtnici pisalo poklic »komunistični hlapec«.
Zaradi mene je lahko tudi računalniški program, briga me. Samo to ni za KZ.:-)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen