Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
Klasika. Se mi je kar zdelo, da tacajt ko se pretvarja, kako je za sodelovanje z prijateljskimi državami širom sveta, dejanja kažejo ravno nasprotno:

Moscow admits extra troops on Ukraine border

www.i24news.tv/en/ne...ith-crisis

Bom pa še jaz malo BabaVangiral:
- par dni za "reorganizacijo"
- stopnjevanje provokacij s strani (pro)ruskih "miroljubnih zaskrbljenih občanov"
- uradni odzivi Kremlja v stilu "mi nimamo nič žnjimi, to je vse spontano, povsod po svetu se na tak način miroljubno protestira, kar poglejte Krim, kako hitro so se zaskrbljeni občani organizirali v 20k-glavo samoobrambno milico z oklepniki in avtomati"
- teženje ukrajinskih nacionalistov, zakaj vlada ne naredi reda, morda celo kakšen oborožen spopad z žrtvami na obeh straneh, če bo policija in vojska ostala v pisarnah
- plus provokacije uradne Moskve, da Ukrajina ne zna vzpostaviti reda v državi
- do točke, ko brez uporabe večje sile s strani vladnih sil ne bo mogoče zagotoviti normalnega bivanja v mestih
- "aha, Ukrajina krši ženevski sporazum, to je nezaslišano!" in "ne preostane nam nič drugega, kot da zaščitimo lasten narod v državi kaosa in nasilja"
- "osvoboditev"
(plus verjetno še GOTO 1, samo z drugim ozemljem)

Še zadnja opozicija v Dumi (1 človek!), me zanima, kdaj bo ugasnil luč: news.liga.net/news/p...osdumy.htm

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen