Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-293268 sporočil: 1.693
Zadnja sprememba: anon-293268 19.04.2014 15:52
[aktion]
> [mhorva35]
> > [maiale]
> > Jaz pa mislim, da bodo tovariši Bučar, Kučan ter ostali očetje iz Zveze komunistov, Jankovića le prepričali, da se umakne. Saj veste, za partijo je potrebno žrtvovati osebne želje in interese.
>
> Če bi vsi komunisti bili Bučarjevega kova, Slovenija ne bi bila tako zabredla.

V imenu očka se je kar uspešno olastninilo
In zakaj mi ne bi povedal več, če seveda pri tem misliš na istega kot ga omenjam jaz, Bučarjevih otrok namreč, da se razsvetlim in razširim horizont vedenja? Za otroke Jankovića je zadeva namreč dovolj javna in jasna.
Konkretno kako, koliko posedujejo on in otrovci na račun pripadnosti komunjarske elite?
Gotovo si kakšen sosed ali imaš več vpogleda v to družino, jaz je nimam, tudi ni tako medijsko razvpit razen zaradi naivnega obiska mestne hiše. Še njegovo disidenstvo iz let, ko je treba bilo imeti jajca in postaviti na kocko svoj ugled, družino, se je čisto prezrlo razen v letu 90. Takrat le malo o tem njegovem obdobju. Za razliko od povojnega uzrpatorstva nekaterih in obrat za 180 stopinj od načrtovane linije pohoda po poteh ...do oblasti, takrat so bile igre vlog več ali manj razdeljene.
Ampak teh stričkov se seveda ne primerja na ustrezen način.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(