Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ukrajina ruskim moškim prepovedala vstop

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
[Glavni forum] Tema: Ukrajina ruskim moškim prepovedala vstop
[#2374034] 19.04.14 01:54 · odgovor na: anon-218461 (#2373979)
Odgovori   +    2
[jasnuk]
Ne nisem odgovarjal na ta link. Na tole sem odgovarjal :

forum.finance.si/?m=...60#2373960

Quote:

rt.com/news/putin-uk...ration-120

No, na tej sliki ni ravno videti starčkov, plus da sami povedo svoje poreklo. Če je seveda verjeti članku, ampak tu bi prej pričakoval kontra laž, kot pa da so se ustrelili v koleno.
/Quote
Tukaj si mi prvotno odgovarjal, na kar se je nanašal tvoj odgovor o starčkih, je bil isti link iz Novaya Gazeta, kjer ni videti nobenih starčkov.

forum.finance.si/?m=...952&single


Kar se fallacy tiče. Piše tudi tole :

3. There is an adequate degree of agreement among the other experts in the subject in question.

Je pa stvar taka. Falil je že pri tem, ko kot argument za svoje bezljanje, ta general, omenja orožje ruske proizvodnje. Težek fail, težek. Teh AK-74M je tolk po Ukrajini...identične puške ima tudi Ukrajinska vojska. To seveda njega ne zanima. Važno je, da je ruske proizvodnje. To, da je digital camo, ki ga par teh ljudi nosi ukrajinski...je tudi "spregledal"
Kje si videl, da omenjajo AK-74? Kolikor mi je znano, so opazili, da mali zeleni nosijo AK-10*, ki jo v Ukrajini nimajo.

ru.wikipedia.org/wik...0%B8%C2%BB

Dej pokaži slike teh vojakov v polni "ruski bojni opremi". Jaz jih še nisem videl....
Plašnice sneti? Vzameš pipec, odrežeš jermen, potem gre pa lažje.

www.kyivpost.com/opi...43526.html

www.kyivpost.com/med...24/big.jpg

www.interpretermag.c...AEKE1g.png

latimesphoto.files.w...pin007.jpg

l2.yimg.com/bt/api/r...0073b8.jpg

Etc...

Pa še o tem malo razmislite tisti z spominom zlate ribice, kakšne izjave smo poslušali o "zaskrbljenih miroljubnih prebivalcih in samoobramnih enotah" na Krimu in kaj so pokazali posnetki:

video.i.ua/user/5154...423420/#p1

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen