Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 25.03.2014 09:35
[fibonaci]
> [najobj]
> ... Jaklič se preživlja s 450 evrov mesečno ...
>
> ... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, odvetnik Boštjan Penko totega Jakliča zastopa "pro bono" v okviru vseslovenske akcije zastopanja in obrambe socialno šibkih,
ti bi rad tega reveža do konca pohodil in ponižal? po tem ko je izgubil svojega botra, svojo zlato pipico, avtomobile, službene kartice in ljubice, celo svojo kariero, ko mu je ostala samo še kmetija v Polhograjskih hribih, hočeš da zdaj še javno prizna, da nima niti za burek, niti za advokata?
... eh, saj jaz sploh ne bi rad Jakliča do konca pohodil in ponižal, ampak bi samo rad pohvalil plemenitost odvetnika Boštjana Penka, da se je tudi on priključil vseslovenski akciji zastopanja in obrambe socialno šibkih, ker namreč "pro bono" delo odvetnikov v časih, ko se vse več ljudi bori za preživetje in je včasih tudi hrana nedosegljiva dobrina, ne sme biti le častno delo, temveč prav zares običajno delo odvetnikov, s polnim zavedanjem o njegovem velikem pomenu za dostop do pravičnosti ...

P.S.: ker ima njegov boter s svojim botrom trenutno nekaj težav in se zato nima cajta zdaj še z Jakličem ukvarjat, imam jaz za Jakliča rešitev, in sicer da se on priključi še eni plemeniti vseslovenski akciji Botrstvo v Sloveniji, katerega namen je zmanjšanje socialne izključenosti zaradi revščine in omogočanje boljših pogojev za zdrav razvoj, izobraževanje, odkrivanje in razvoj talentov ... evo, zdaj samo upam, da Jaklič ali Penko bereta toti forum in da bosta skupaj poiskala pot v lepšo bodočnost ... aja, na link www.boter.si/ sem skoraj pozabil ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen