Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-17583 sporočil: 140
Kaj mislite, če boste ustavili tri zdravnike, da boste rešili svet. Razen tega, da si boste na zid pripeli še eno ime, katero vam je uspelo zamnejati, ničesar dugege ne bo. Vsi upate, da se vas bo ljudstvo zapomnilo po velikem odkritju. Pozabite.

Slovenija je premajhen trg, da bi si kdorkoli delal zaradi tako majhnega trga težave. Ali še niste opazili, da so nas zapustile že mnoge multinacionalke, zadnjič ste pisali da tudi Johnson & Johnson razmišlja od odhodu iz Slovenije.

Namesto, da smo center vseh dogajanj postajamo obrobje. Na obrobju pa ni dohodkov in ni davkov. Država brez davkov ne more delovati in to je država že dojela, zato pa si vsak mesec sposodi na trgu milijardo ali dve. To je za mene veliko večja tragedija, kot pa če kdo predava in za to prejme honorar od katerega so plačani davki.

Jaz in meni podobni se bomo že znašli, kaj boste pa vi mladi novinarji, od kod bo denar za vaše pokojnine in za šolanje vaših otrok. Na to pomislite vsak trenutek, ko začnete pisati in blatiti posameznike, ki še kaj prispevajo v proračun Republike Slovenije. Včasih pa bi bilo dobro, da bi prestopili mejo in šli malo ven.

Po tistem, ko je vaš novinar šel za par dni na Ciper, se je tudi odnos Financ do Cipra spremenil, prej pa ste nenehno pisali o njemu kot o centru davčnih utaj. Od kod toliko sovražnosti do vsega?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen