Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ti nesrečni davki

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
[Glavni forum] Tema: Ti nesrečni davki
[#2323452] 31.01.14 14:41 · odgovor na: anon-202357 (#2323235)
Odgovori   +    10
[0611ISKRA]
Na kratko:
1."It's all about time", tako kot povsod in vsakokrat v življenju.
2. "Višina" davkov sama po sebi ni najbolj problematična( poudarek na najbolj), problematičen je SERVIS, ki ti ga nudi država za ta denar.

P.s. Včeraj zvečer sem na nacionalki slučajno ujel nek pogovor med bivšim financ ministrom Križaničem in nekim gospodom ( mislim da je bolj iz gospodarstva pa tudi poslanec mora biti- se opravičujem za nepoznavanje,ne sledim TV slovenskim zdraham).
Pa ta dva sta o isti stvari govorila kot o različnih dogajanjih. Križaniča, pa vkljub ekonomski izobrazbi skoraj nisem razumel. A se mi je zdel, kot bi prišel iz iz "drugih krajev". Bi ga vprašal, kaj se je zgodilo "1000 € minimalne pokojnine" in seveda ustrezno višjimi plačami.
Me je pa spominjal na nekega direktorja v preteklosti, ki je pokrivanje izgube na koncu leta komentiral s :" Nič ne de, bomo pa kredit najeli in izgubo pokrili.." ( Tako nekako je govoril o Zlatih rezervah).
Drugi v diskusiji je bil Starman, tisti, ki je bil nekaj casa v Muri.

Krizanic pe je tako ali tako najbolj neumen primerek slovenskih "ekonomistov", govoril je tudi, slovenske banke so polne denarja, Slovenija je polna denarja itd. Bisem poslusal do konca, ker enostavno nisem zdrzal, slo mi je na bruhanje.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen